REKLAMA
REKLAMA

Nie będzie wymiany między Romą i Interem

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  17.01.2020 14:36
Nie będzie wymiany między Romą i Interem

Matteo Politano  |  fot. Rafał Rusek

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Wymiana Matteo Politano i Leonardo Spinazzoli pomiędzy Interem Mediolan i Romą nie dojdzie do skutku - informują włoskie media. Powodem jest fakt, że Inter próbował zmienić warunki wcześniejszego porozumienia.

Obaj zawodnicy w tym tygodniu przeszli badania medyczne, ale Inter dodatkowych testów sprawnościowych Spinazzoli, oprócz standardowych badań. Następnie Nerazzurri próbowali zmienić warunki umowy, z wypożyczenia z obowiązkiem zakupu na koniec sezonu na wypożyczenie z opcją.

Roma starała się to powiązać z liczbą występów w sezonie, ale Inter chciał zapisać w umowie, że występy muszą trwać co najmniej 45 minut, aby opcja zakupu została aktywowana. Według Il Tempo i innych włoskich mediów, rozmowy zostały ostatecznie przerwane.

Władze Romy nie zamierzały dłużej czekać i będą rozglądać się za innymi możliwościami zastąpienia kontuzjowanego Nicolo Zaniolo.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 9 komentarzy

PrezesASR | 17.01.2020 15:37

To jest ta sama sytuacja co z Dzeko, chcą ale najlepiej za darmo.....

BOYSSAN | 17.01.2020 15:51

@prezesAsr

Pisałem kilka dni temu , żeby śledzić ten wątek bo może być wesoło.
Patrząc pod katem kibica Interu to decyzja słuszna, Spinazzola jest graczem wyjątkowo niepewnym a w momencie przybycia A Younga wydaje się ze jego angaż zbędny.

RS6_Audi | 17.01.2020 15:52

Nie lepiej wcisnąć Interowi kalekę z obowiązkiem wykupu, ale całe szczęście Inter się nie da zrobić w CH...

_tripletta_ | 17.01.2020 16:44

Od początku byłem przeciwny tej chorej wymianie. Dla Interu kompletnie nieopłacalna. Spinazzola to gość który więcej czasu spędza na rehabilitacjach, aniżeliby na murawie, a Politano to dobry ligowiec.
Nie ma co robić interesów z Romą.

MrGhost | 17.01.2020 17:10

Nikt za Dzeko nie płacze, bo i Lautaro i Lukaku to bardziej opłacalne inwestycje. Z resztą cena Edina była zdecydowanie za duża.

Co do Spinazzoli to jeżeli jego badania mogły wskazać odnawianie się kontuzji , to wymiana na Politano była absolutną głupotą. Ja osobiście Włocha chciałem , ale jeżeli jego zdrowie nie pozwala na regularne granie, to dziękujemy miły Panie

Bukinio | 17.01.2020 17:14

Fakty są takie, ze obaj Panowie byli na testach medycznych. Jak widać, Spinazzola tych testów nie zdał - co mogło tez sugerować jego zachowanie po wyjściu z kliniki, gdzie tylko powiedział do dziennikarzy „porozmawiamy później”. W tym czasie Politano już pstryknął kilka fotek w barwach Romy (może to sugerować zupełnie inny przebieg badań). Inter chciał dodatkowych badań wydolnościowych, na które i tu nie wiem: czy nie było zgody Romy - takie były newsy, czy tez Spinazzoli ich nie przeszedł.

Proponuje tez, zapoznać się z lista kontuzji tego gracza. Np na transfermarkt. Od sezonu 2017/18 jest ich 10! W tym przerwa 150 dni.

Biorąc pod uwagę historie i brak jasnego, dobrego wyniku badań, Inter nie chciał deklarować zakupu człowieka zagadki. Czy to coś złego? Moim zdaniem nie!

W tym wszystkim, szkoda mi Politano, miał już foteczki a tu powrót do Mediolanu. Mam nadzieje, że ludzie są normalni i nie będą mu tego wypominać!

chill | 17.01.2020 17:42

Ale co mamy wypominac Politano? Chlopak sie nawet nie rozpakuje a pojdzie do ekipy typu Viola czy Torino. Za Spine przyjdzir Moses a za Politano Giroud. Szkoda tylko czasu, nic innego a Roma to frajerzy i tyle :)

Bukinio | 17.01.2020 20:13

@chill tak jak napisałem, mam nadzieje, ze wszyscy tak rozumieją. Chodzi mi o to, ze były fotki w koszulce/szaliku Romy - są różni kibice...

BOYSSAN | 17.01.2020 20:43

Jeśli chodzi o Politano to tak naprawdę to czy wraca czy nie z punktu widzeni kibica nie ma najmniejszego znaczenia ponieważ i tak grał nie będzie.
Odnośnie innych drużyn to Politano odrzucił transfer do Fiorentiny , propozycja wyp za 2 mln plus wykup za 20 . Marotta się zgodził Politano nie. Swoją droga uniósł się chyba ambicja bo prawda jest taka ze Viola to klub dla niegoseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy