Lazio zdemolowało Sampdorię, Linetty ratuje honor

dodał: Kejar  |  źródło: SerieA.pl  |  18.01.2020 16:52

Ciro Immobile  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Freebet 60zł bez depozytu z kodem GOAL
Gracze Lazio wygrali z Sampdorią 5:1. W ekipie gości zagrało dwóch Polaków: Linetty (zdobył bramkę) i Bereszyński.

Co działo się w tym spotkaniu? Gospodarze bardzo szybko otworzyli rezultat tej potyczki. W siódmej minucie na listę strzelców wpisał się Caicedo.

Dziesięć minut potem rzut karny wykorzystał Immobile i było już 2:0 dla Lazio. Na trzeciego gola w tym spotkaniu czekaliśmy jedynie kilka minut. Kolejne trafienie na swoim koncie zanotował Immobile, który minął bramkarza i trafił do pustej bramki rywali.

Gospodarze nie zamierzali jednak na tym poprzestawać. W 54. minucie o trafienie pokusił się Bastos, który wykorzystał sytuację sam na sam.

Na 5:0 podwyższył Immobile. Napastnik Lazio po raz kolejny celnie przymierzył bowiem z rzutu karnego.

Goście zdobyli trafienie honorowe w 70. minucie. Jego autorem został Linetty. Kilka minut potem czerwoną kartką został ukarany Chabot i od tego momentu przyjezdni musieli sobie radzić w dziesięciu.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i gospodarze zdobyli pewnie komplet oczek.

Lazio - Sampdoria 5:1 (3:0)

1:0 Caicedo 7'
2:0 Immobile 17' (k.)
3:0 Immobile 20'
4:0 Bastos 54'
5:0 Immobile 65' (k.)
5:1 Linetty 70'