Hellas pokonał Genoę

dodał: maaarcin  |  źródło: SerieA.pl  |  12.01.2020 20:32

Serie A

Sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów
Drugie zwycięstwo z rzędu odnieśli piłkarze Hellas Werona, którzy przed własną publicznością pokonali 2:1 Genoę.

Po pierwszej połowie zanosiło się na niespodziankę, bowiem na prowadzeniu była niżej notowana Genoa. W 41. minucie gości na prowadzenie wyprowadził Antonio Sanabria, który uderzeniem ze środka pola karnego pod poprzeczkę wykorzystał dogranie Antonio Barreci.

Dziesięć minut po przerwie Hellas Werona doprowadził do wyrównania. Rzut karny pewnym strzałem wykorzystał Valerio Verre. Dziesięć minut później padła druga bramka dla gospodarzy. Do siatki z bliska, dobijając strzał jednego ze swoich kolegów, trafił Mattia Zaccagni.

W zespole gospodarzy w doliczonym czasie gry na boisku pojawił się Paweł Dawidowicz. Cały mecz na ławce spędzili Mariusz Stępiński i Filip Jagiełło.

Hellas Werona – Genoa CFC 2:1 (0:1)

0:1 Sanabria 41'
1:1 Verre (k.) 55'
2:1 Zaccagni 65'