REKLAMA
REKLAMA

Piłkarski Jackpot i 20 tysięcy do wygrania od Betclic

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  09.01.2020 14:38
Piłkarski Jackpot i 20 tysięcy do wygrania od Betclic

Legalny bukmacher Betclic

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Legalny bukmacher Betclic przygotował specjalną ofertę dla użytkowników specjalizujących się w Premier League. Na osoby, które poprawnie wytypują rozstrzygnięcia ośmiu spotkań 22. kolejki Premier League czeka aż 20 tysięcy złotych.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin


Aby skorzystać z tej promocji, użytkownik musi dołączyć do promocji na >stronie Betclic i postawić wielokrotny kupon przedmeczowy z minimalną stawką 10 zł na wyniki dokładnie ośmiu meczów 22. kolejki angielskiej Premier League (w formacie 1x2), które rozegrane zostaną w dniach 10-12 stycznia 2020 roku.


Przejdź na stronę Betclic


Użytkownicy, których kupon kwalifikujący się do tej promocji rozliczony zostanie jako wygrany, oprócz wygranej za kupon podzielą między siebie 20 tysięcy złotych bonusu. Jeżeli będziesz jedyny, otrzymasz całość.

W przypadku, gdy żaden z kwalifikujących się kuponów nie zostanie rozliczony jako wygrany, bonus nie zostanie przyznany. W efekcie zwiększona zostanie pula kolejnej promocji.

Warto również pamiętać, że otrzymany bonus musi zostać obrócony 6 razy przy minimalnym kursie 2.00 w ciągu 7 dni od jego przyznania
.

Cashback 550 zł od Betlcic


Legalny bukmacher Betlic przygotował dla użytkowników goal.pl specjalną ofertę w postaci wyższego cashbacku, który teraz wynosi aż 550 zł.

Cashback jest swego rodzaju ubezpieczeniem na pierwszy zakład. Betlic prezentuje w tej kwestii proste zasady - postaw swój pierwszy zakład, a jeżeli okaże się nietrafiony, Betlic zwróci postawione środki. Nawet do kwoty 550 zł! (dla użytkowników goal.pl).

Jak uzyskać prawo do skorzystania z cashbacku do 550 złotych? Wystarczy w trakcie rejestracji na stronie Betclic w polu "kod promocyjny" wpisać GOALPL. To wszystko! Twój pierwszy zakład będzie ubezpieczony na kwotę nawet do 550 złotych! Tutaj można znaleźć więcej informacji na temat tej oferty.


Przejdź na stronę BetclicMusisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco