REKLAMA
REKLAMA

Allan na dłużej w Napoli?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  09.01.2020 09:52
Allan na dłużej w Napoli?

Piłkarze Napoli  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Dziennikarz sportowy serwisu SportItalia w osobie Alfredo Pedulli podaje, że SSC Napoli jest gotowe parafować nową umowę z Allanem, dzięki której zawodnik mógłby liczyć na zarobki w wysokości 4 milionów euro rocznie. Nowy kontrakt miałby obowiązywać do 2024 roku.

Zawodnik miałby na początku zarabiać cztery miliony euro, ale suma to może w najbliższych czterech sezonach wzrosnąć. Warto też odnotować,  że w umowie piłkarza nie będzie klauzuli o rozwiązaniu kontraktu.

Znany dziennikarz podaje, że Allan z wiceprezesem wicemistrzów Włoch Edo De Laurentiise doszli do porozumienia po kłótni, która miała miejsce po starciu Ligi Mistrzów przeciwko FC Salzburg.

Jeszcze niedawno wszystko wskazywało na to, że pomocnik będzie zmuszony rozstać się z klubem z Kampanii, co miały zwiastować transfer Stanlisava Lobotki i Diego Demme.  Okazuje się jednak, że Allan może na dłużej bronić barw Napoli.

Podopieczni Gennaro Gattuso plasują się aktualnie na ósmej pozycji w ligowej klasyfikacji. Ostatnio ponieśli porażkę z Interem Mediolan 1:3.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Outlander | 09.01.2020 13:24


Ja myślałem, że to zawodnik z tych co bojkotowali poczynania ADL, a tu nowy kontrakt! Jak ktoś z otoczenia Napoli może się wypowiedzieć to będę wdzięczny. Byłem prawie pewien że odejdzie w lecie do innego klubu (nie powiem liczyłem na Juventus!).

Fan_Tulipan | 09.01.2020 16:15

Napoli negocjuje przedłużenie kontraktów z prawie połową kadry (Zieliński, Milik, Fabian, Maksimović, Allan, Mertens, ...). Także spokojnie. Z drugiej strony nowy kontrakt wcale nie wyklucza sprzedaży w lecie Allana.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy