REKLAMA
REKLAMA

De Rossi ogłosił zakończenie kariery

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  06.01.2020 21:17
De Rossi ogłosił zakończenie kariery

Daniele De Rossi  |  fot. ASInfo

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Daniele De Rossi oficjalnie ogłosił zakończenie kariery w wieku 36 lat. Były reprezentant Włoch większość swojej kariery spędził w AS Romie, a ostatnio bronił barw Boca Juniors.

- Moja decyzja nie jest podyktowana kłopotami zdrowotnymi, ani żadnymi innymi sprawami - mówił De Rossi w przekazie dla mediów.

Po prostu czuję potrzebę powrotu do rodziny. Szczególnie tęsknie za swoją córką, a ona tęskni za mnie. Podjąłem tę decyzję i jest ona ostateczna - dodał Włoch.

- Zostawiam tu kawałek swojego serca. Nikt pewnie nie zdaję sobie sprawy, co to znaczyć grać na Bombonerz4 i być w szatni Boca. To było dla mnie wyjątkowe doświadczenie - powiedział De Rossi.

Włoski pomocnik przechodzi na emeryturę po rozegraniu 616 meczów w koszulce Wilków i sześciu spotkań dla argentyńskiej drużyny. Ostatnio pojawiły się głosy, że De Rossi może zostać trenerem jednej z drużyn młodzieżowych Romy.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Kacperek_Madryt | 06.01.2020 23:03

W tym Boca to się ładnie facet nagrał, aż 6 meczów. Dla mnie trochę niezrozumiała decyzja z tym transferem do Argentyny, tylko takie rozmienianie swojej legendy, no ale niech mu będzie z tym niesamowitym doświadczeniem i szatnią, chociaż tam też za często raczej nie bywał patrząc na ilość spotkań.

xxBANGxx | 07.01.2020 02:44

Swego czasu to był czołowy DM na świecie, do którego nie raz oczko puszczał Real Madryt.
Prawdziwa legenda, nie tylko Romy, ale i całej Italii. Szacunek!seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy