REKLAMA
REKLAMA

Paratici: Can i Rabiot zostaną w Juventusie

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  06.01.2020 16:17
Paratici: Can i Rabiot zostaną w Juventusie

Adrien Rabiot  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Dyrektor sportowy Juventusu Fabio Paratici wykluczył odejście Emre Cana i Adriena Rabiota podczas styczniowego okna transferowego. Nie kryje również zadowolenia z finalizacji transferu Dejana Kulusevskiego.

Bianconeri poinformowali niedawno o pozyskaniu Kulusevskiego. Stara Dama zapłaci za niego 35 milionów euro plus 9 milionów euro bonusów Atalancie Bergamo, przy czym piłkarz do końca sezonu będzie występował na zasadzie wypożyczenia w Parmie.

- Chcieliśmy od razu ściągnąć go do Juve, ale od początku negocjacji ta kwestia była jasna. Jesteśmy szczęśliwi i dobrze wiedzieliśmy, że zostanie w Parmie. Jest ważnym zawodnikiem dla przyszłości Juventusu i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego transferu – powiedział Paratici.

Nadal pojawiają się natomiast informacje o zainteresowaniu Emre Canem i Adrienem Rabiotem ze strony takich klubów jak Manchester United, Everton czy Paris Saint-Germain.

- Mogę wykluczyć odejście Emre Cana, bo na pewno zostanie z nami. Na poziomie międzynarodowym jest on jednym z najbardziej poszukiwanych zawodników, ale myślę, że może być ważny dla naszego projektu – kontynuował dyrektor sportowy.

- Rabiot przybył tutaj po ośmiu miesiącach niegrania. To naturalne, że na poziomie fizycznym musi się przystosować. Zapłacił za to cenę, ale spisywał się dobrze, gdy dostawał szanse. Jesteśmy pewni, że jest ważnym zawodnikiem i gwarancją dla Juventusu, a nie znakiem zapytania czy wątpliwością. Mamy ważny skład, z dużą rywalizacją o miejsca, i tak powinno być na tym poziomie – dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Griezmann | 06.01.2020 17:18

Kulusevski. Świetny transferseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
22.09 11:26