Bologna remisuje z Fiorentiną, grali Polacy

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: SerieA.pl  |  06.01.2020 14:37

Bartłomiej Drągowski  |  fot. Grzegorz Wajda

Freebet 60zł bez depozytu z kodem GOAL
Podziałem punktów zakończyło się pierwsze poniedziałkowe spotkanie 18. kolejki Serie A. Bologna przed własną publicznością zremisowała 1:1 z Fiorentiną. W bramkach obu zespołów zagrali Polacy.

Przez większość spotkania na prowadzeniu była Fiorentina, która wyszła na prowadzenie w 27. minucie. Łukasza Skorupskiego świetnym uderzeniem z woleja sprzed pola karnego zaskoczył Marco Benassi.

Bologna długo nie potrafiła znaleźć sposobu na defensywę rywali. Dopiero w czwartej minucie doliczonego czasu gry gospodarze doprowadzili do wyrównania. Drągowskiego potężnym strzałem z rzutu wolnego z bardzo ostrego kąta pokonał Riccardo Orsolini. Bramkarz reprezentacji Polski powinien w tej sytuacji zachować się zdecydowanie lepiej.

Bologna FC – AC Fiorentina 1:1 (0:1)

0:1 Benassi 27'
1:1 Orsolini 90+4'