REKLAMA
REKLAMA

Chiesa: Wszystkim nam zależy na tym, co najlepsze dla Fiorentiny

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  04.01.2020 14:49
Chiesa: Wszystkim nam zależy na tym, co najlepsze dla Fiorentiny

Federico Chiesa  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Cały czas niejasna jest przyszłość Federico Chiesy, który znajduje się na celowniku kilku klubów ze Starego Kontynentu. Zawodnik postanowił przerwać cieszę w kontekście swojej gry w szeregach ACF Fiorentiny, przekonując, że w klubie wszystkim zależy na dobru Violi.

Wciąż nie milkną spekulacje związane z tym, że Chiesa znajduje się na radarze takich klubów jak: Juventus FC, Bayern Monachium, czy Man Utd. Mimo że piłkarz niedawno skończył 22 lata, to już ma na swoim koncie 114 meczów w Serie A, w których zdobył 17 bramek, notując też 18 asyst.

- Mam obecnie kontuzję kostki, która od ostatniego meczu uniemożliwia mi grę. W każdym razie chcę jak najszybciej wyzdrowieć, aby pomóc w Fiorentinie na boisku - mówił zawodnik w rozmowie z oficjalną stroną klubu z Toskanii.

- Później przyjdzie czas na wakacje, aktualnie skupiam się na powrocie do treningów. Miasto, nasi kibice i prezydent klubu zasługują na coś lepszego, niż to, co Fiorentina aktualnie im oferuje - zaznaczył Chiesa.

- Dużo rozmawiałem z prezydentem klubu Rocco Comisso i dyrektorem sportowym Daniele Prade na temat mojej przyszłości. Pewne jest jedno, że wszystkim nam zależy na wszystkim, co najlepsze dla Fiorentiny - przekonywał zawodnik.

Rynkowa wartość Chiesy szacowana jest na 60 milionów euro. Reprezentant Włoch ma kontrakt ważny z z klubem z Florencji do końca czerwca 2022 roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

BOYSSAN | 04.01.2020 15:00

No to przedłuż ten kontrakt i pokaz ze dobro klubu jest dla Ciebie ważne.

DMFJtoJestTo | 04.01.2020 20:10

Jak zabłyśnie na Euro to niech idzie za granice nikt nie będzie płacił 100 ml za tak nie doświadczonego zawodnika mam nadzieje że Juve w to się nie wpakuję.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy