REKLAMA
REKLAMA

Lyon: Dembele nie na sprzedaż

dodał: sobmar  |  źródło: BBC  |  02.01.2020 23:26
Lyon: Dembele nie na sprzedaż

Ligue 1

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Władze Olympique Lyon oficjalnie zaprzeczyły, jakoby napastnik Moussa Dembele mógł zostać sprzedany w trakcie zimowego okresu transferowego. 23-letnim piłkarzem mają interesować się Chelsea i Manchester United, ale wszystko wskazuje na to, że obejdą się smakiem.

Les Gones podkreślili, że Dembele jest ważną częścią zespołu i jednym z piłkarzy, wokół których ma być w przyszłości budowana drużyna prowadzona obecnie przez Rudiego Garcię.

- Olympique Lyonnais dowiedziało się o doniesieniach w mediach sugerujących, że Moussą Dembele mogą w styczniowym okresie transferowym interesować się inne kluby. Chcielibyśmy podkreślić, że podobnie jak latem 2019 roku, chcemy zatrzymać Moussę Dembele. Klub ma zaufanie do Moussy i liczymy na niego, że staramy się budować mocny zespół na kolejne sezony - czytamy w oświadczeniu.

Dembele gra dla Lyonu od 2018 roku, kiedy to został kupiony za 22 mln euro z Celtiku. Od tego momentu zagrał w 71 spotkaniach, zdobywając w nich 30 bramek. Jego kontrakt obowiązuje do czerwca 2023 roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

mr_roba | 03.01.2020 08:17

Mam nadzieję, ze odpowiednia kwota załatwi sprawę. Z całym szacunkiem dla francuskiej ligi każdy wie, że PL to dużo bardziej rozwojowa liga.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy