Hellas z kompletem, gol Stępińskiego

dodał: Kejar  |  źródło: SerieA.pl  |  05.01.2020 16:50

Mariusz Stępiński  |  fot. Mateusz Porzuczek

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
Gracze SPAL przegrali z Hellas 0:2. Jak spisali się Polacy? Cionek rozegrał cały mecz dla gospodarzy, a Salamon spędził potyczkę na ławce rezerwowych. W szeregach Hellas zameldowali się Stępiński i Dawidowicz. Pierwszy z nich zdobył gola na 2:0 dla gości.

Jak wyglądał ten mecz? Piłkarze z Werony wyszli na prowadzenie w 14. minucie. Jak padło trafienie? Pazzini wykorzystał dokładne dośrodkowanie od Lazovicia i strzałem głową pokonał bramkarza ekipy z Ferrary.

W 38. minucie sytuacja gospodarzy skomplikowała się jeszcze bardziej. Wówczas czerwoną kartką został ukarany Tomović i od tego momentu gracze SPAL musieli sobie radzić w dziesięciu...

W 85. minucie bramkę dla przyjezdnych zdobył Stępiński. Polak popisał się skuteczną dobitką i goście byli bardzo blisko zdobycia kompletu punktów. Finalnie rezultat tej potyczki już nie uległ zmianie i klub z Werony pokonał swoich dzisiejszych przeciwników 2:0.

Gospodarze obecnie zajmują przedostatnie miejsce - 12 punktów. Rywale są na dziewiątej pozycji. Do tej pory zdobyli 22 oczka.

SPAL - Hellas 0:2 (0:1)

0:1 Pazzini 14'
0:2 Stępiński 85'