REKLAMA
REKLAMA

Mandzukić: Czas na nowy rozdział

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  28.12.2019 11:45
Mandzukić: Czas na nowy rozdział

Mario Mandzukić  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Mario Mandzukić w trakcie Świąt Bożego Narodzenia oficjalnie rozwiązał umowę z Juventusem FC, wiążąc swoją przyszłość z katarskim Al-Duhail. 33-latek za pośrednictwem mediów społecznościowych pozwolił sobie na pożegnanie z kibicami Starej Damy.

Od momentu, gdy szkoleniowcem Bianconerich został Maurizio Sarri, to Mandzukić został odsunięty od pierwszej drużyny Juventusu, nie znajdując uznania w oczach nowego opiekuna mistrzów Włoch.

Jeden z najbardziej zaufanych piłkarzy w drużynie Massmiliano Allegriego w nowej erze Juve musiał się pogodzić z faktem, że nie został powołany do kadry Bianconerich na spotkania w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Nieuchronne wydawało się zatem to, że zimą zawodnik rozstanie się z turyńską ekipą.

Mandzukić w komunikacie dla kibiców Juventusu nie ukrywał, że trudno było mu się pożegnać z nimi. W każdym razie zawodnik zdecydował się na pominięcie w pożegnaniu dyrektora sportowego Fabio Paraticiego i prezydent Andreę Agnelliego.

- Niemożliwe jest podsumowanie 4,5 roku w krótkim pożegnaniu - napisał Chorwat na łamach jednego z portali społecznościowych.

- Mam jednak nadzieję, że kibice dostrzegli w mojej grze zaangażowanie. W każdym meczu, w którym grałem dla Juventusu starałem się dawać z siebie wszystko - kontynuował Mandzukić.

- Chciałbym na pewno złożyć serdeczne podziękowania trenerowi Allegriemu i Panu Beppie Maroccie, którzy chcieli mnie w drużynie - dodał piłkarz.

- Dziękuję też wszystkim członkom drużyny. Naprawdę jestem dumny z tego, że mogłem grać z wami w zespole, wygrywając większość z bitew - zaznaczył zawodnik.

- Nie zapomnę naszych zwycięstw i sukcesów, które były następstwem naszej ciężkiej pracy i niezwykłego ducha w zespole. Ogromne podziękowania należą się również całemu personelowi klubu, czyli członkom sztabu szkoleniowego, klubowym lekarzom, fizjoterapeutom i każdej z osób, które dbają o to, aby piłkarze Juventusu mogli funkcjonować w jak najlepszych warunkach - napisał Mandzukić.

Były już reprezentant Chorwacji zaliczył 126 meczów dla Juventusu, notując w nich 44 gole dla Bianconeri.ch. Mandzukić trafił do Juventusu z Atletico Madryt w lipcu 2015 roku za 23,5 miliona euro.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

funjuve | 28.12.2019 17:30

A kibicom to zapomniał podziękować...???

J1897 | 30.12.2019 09:07

@funjuve

Mario podziękował kibicom, ale ten portal jest, jaki jest w przekazywaniu informacji.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy