REKLAMA
REKLAMA

Sarri: Lazio jest w magicznej formie

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  22.12.2019 21:41
Sarri: Lazio jest w magicznej formie

Maurizio Sarri  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
- Lazio jest teraz w magicznej formie – powiedział trener Juventusu Maurizio Sarri po niedzielnym meczu o Superpuchar Włoch, w którym Lazio wygrało w Rijadzie 3:1.

- Pozostawaliśmy w grze, ale mam wrażenie, że w końcowym etapie spotkania graliśmy z deficytem fizycznej i psychicznej energii. To może się zdarzyć po serii ośmiu spotkań, granych co trzy dni. Byliśmy blisko doprowadzenia do wyrównania, ale potem straciliśmy trzecią bramkę. Cały czas byliśmy w meczu – powiedział Sarri.

- Wczorajsza sesja treningowa była chyba naszą najlepszą w tym sezonie i sprawiła, że pomyślałem, że jesteśmy lepsi, niż być może w rzeczywistości byliśmy. Mieliśmy zamiar wprowadzić więcej zmian, ale wyniki badań sugerowały, że nie jest to konieczne – kontynuował.

W niedzielnym meczu Sarri postawił na ofensywną trójkę – Cristiano Ronaldo, Paulo Dybala i Gonzalo Higuain. – Nie uważam, że to sprawiło, że drużyna miała problemy. Ciągle o to pytacie, ale kiedy straciliśmy dwie ostatnie bramki, wprowadziliśmy już na boisko dodatkowego napastnika – stwierdził szkoleniowiec Starej Damy.

- Jest rozczarowanie, ale nie zamierzam nad tym płakać. To nie rozwiąże żadnych problemów. Nie sądzę, aby na moich zawodników wpłynęły tylko te dwa spotkania – mówił Sarri.

- Lazio jest teraz w magicznej formie, wszystkie idzie po ich myśli i wszystko może się zmienić w ciągu dwóch lub trzech miesięcy. Jeśli utrzymają tę formę, to wątpię, żeby ktokolwiek mógł coś zrobić przeciwko nim. Nie zapominajmy, że zostało jeszcze pięć miesięcy do końca sezonu i wiele innych spotkań do rozegrania – dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

KapitanFCB | 22.12.2019 21:53

No w tej magicznej formie nawet z ligi Europy z grupy śmiechu wyjść nie umią. :D

J1897 | 22.12.2019 23:41

@KapitanFCB

"umieją" analfabeto

FCHollywood | 23.12.2019 00:14

Jakiego dodatkowego napastnika wprowadził na boisko, skoro na ławce nie miał żadnego?

SilesiaRoma | 23.12.2019 02:16

KapitanFcb- dzieciaku w tej chwili  i w takiej formie nikt za le nie placze. Walą ostro w lidze i to sie dla nich liczy. Kapitan Fcb;)seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy