REKLAMA
REKLAMA

Fiorentina szuka następcy Montelli

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  21.12.2019 10:54
Fiorentina szuka następcy Montelli

Luciano Spalletti  |  fot. Stefan Constantin / SportPictures

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Wszystko wskazuje na to, że Vincenzo Montella zostanie zwolniony z Fiorentiny. Władze klubu z Florencji najchętniej zatrudniłyby w jego miejsce Luciano Spallettiego, ale bardziej prawdopodobnym rozwiązaniem jest objęcie drużyny przez Giuseppe Iachiniego lub Luigiego Di Biagio.

Decyzja w sprawie Montelli praktycznie już zapadła. Przesądzić miała o tym wysoka porażka 1:4 z Romą na własnym stadionie w piątkowym spotkaniu.

- Nie jest łatwo znaleźć mocnego następcę Vincenzo Montelli. Jesteśmy klubem, który należy traktować poważnie, więc nie będziemy wymieniali nazwisk innych trenerów. Prześpimy się z tym, bo musimy podjąć najlepszą decyzję dla Florencji, dla Fiorentiny, dla kibiców i dla nas – mówił dyrektor sportowy klubu Daniele Prade.

Według Sky Sport Italia, priorytetem dla Fiorentiny jest sprowadzenie Luciano Spallettiego, ale może być to trudne, bowiem cały czas obowiązuje go kontrakt z Interem Mediolan, a jego rozwiązanie może potrwać.

Gdyby zatrudnienie Spallettiego nie było możliwe, władze klubu z Florencji prawdopodobnie wybieraliby między zatrudnieniem Giuseppe Iachiniego i Luigiego Di Biagio.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

kubaFR | 21.12.2019 12:22

Nazwiska imponujące wcale.

BOYSSAN | 22.12.2019 00:19

Zatrudnienie Spalettiego może być bardzo łatwe. Trzeba po prostu zapłacić i już :)



seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy