REKLAMA
REKLAMA

Kulusevski jednak latem dołączy do Interu?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Gianluca Di Marzio  |  20.12.2019 11:41
Kulusevski jednak latem dołączy do Interu?

Serie A

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Najnowsze informacje włoskich mediów wskazują, że Inter Mediolan skupił swoją uwagę w rozmowach z Atalantą BC w kontekście przyszłości Dejana Kulusevskiego, aby pozyskać 19-latka w trakcie letniej sesji transferowej. W środę miało dojść do spotkania sterników obu klubów z Lombardii, czytamy na stronie GianlucaDiMarzio.com.

Nie jest żadną tajemnicą, że zwolennikiem talentu młodego piłkarza jest opiekun Nerazzurrich w osobie Antonio Conte. Włoch wierzy, że Kulusevski będzie mógł dołączyć do Interu po zakończeniu sezonu.

Suma transakcji ma wynieść 35 milionów euro. Wygląda na to, że żaden inny klub nie złoży atrakcyjniejszej oferty w sprawie Szweda.

Kulusevski w tym sezonie sezonie jest jedną z rewelacji Serie A, mogąc pochwalić się dorobkiem czterech trafień i sześciu asyst.

W ostatnim czasie zawodnik był też łączony przez media z transferem do jednej z ekip z Premier League. Zainteresowanie napastnikiem wyrażać miały Arsenal FC i Manchester United..
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

xxBANGxx | 20.12.2019 16:13

Gdzie by nie trafił to mam nadzieję, że będzie to klub z Serie A.
Ten chłopak to duży talent, który w przyszłości może być po prostu świetny.
Forza Juve!

Fan_Tulipan | 20.12.2019 18:21

Jeżeli on ma coś wspólnego z Atalantą Bergamo to odradzałbym kupno.
Oczywiście nie można generalizować ale nie jestem w stanie wymienić 2-3 zawodników, którzy po odejściu z Atalanty w ostatnich 5 latach byliby wartościowymi piłkarzami swoich nowych "większych" klubów oraz zrobili postęp w swoich umiejętnościach (np. Cristante, Kessie, Caldara, Grassi, Gagliardini, Conti).

dalmare | 20.12.2019 18:53

ale widziałeś go co najmniej w sobotę

Fan_Tulipan | 20.12.2019 19:13

Widziałem. Nawet zastanawiałem się czy taki Kulusevski gdyby grał w tym meczu w składzie Napoli byłby tą wartością dodaną. Tego się nie dowiemy choć ja osobiście wątpię.
Inaczej gra się w Napoli (Juve, Interze, ...), które musi "kruszyć mur", a inaczej w Parmie.

Czacza | 21.12.2019 06:09

Ten gość się idealnie nadaje do kombinacyjnej gry przy samym polu karnym. W Interze, Juve, Napoli to dopiero pokazałby na co go staćseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy