REKLAMA
REKLAMA

Media: Inter wciąż dąży do pozyskania Kulusevskiego

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: La Gazzetta dello Sport  |  17.12.2019 10:39
Media: Inter wciąż dąży do pozyskania Kulusevskiego

Kibice Interu  |  fot. SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Wciąż nie milkną spekulacje związane z przyszłością Dejana Kulusevskiego, który aktualnie broni barw Parmy Calcio, do której został wypożyczony z Atalanty BC. Niewykluczone, że zawodnik dołączy do Interu Mediolan.

Klub z miasta mody ma plan, aby doprowadzić do wymiany piłkarzy. La Gazzetta dello Sport podaje, że Inter jest gotowy zaoferować aktualnemu klubowi piłkarza Federico Dimarco, który miałby wzmocnić obsadę lewej obrony w szeregach Gialloblu.

Atalanta natomiast, chcąc zrekompensować Parmie utratę kluczowego piłkarza, byłaby gotowa oddać do tej ekipy Musę Barrowa, co sprawia, że transakcja z udziałem Kulusevskiego może dojść do skutku w styczniu.

Reprezentant Szwecji jest wyceniany na 40 milionów euro. W tym sezonie 19-latek wystąpił łącznie w 16 meczach Serie A, notując w nich cztery trafienia i sześć asyst.

Gdyby ostatecznie władzom Nerazzurrich ostatecznie nie udało się pozyskać Szweda, to innymi celami mediolańczyków mają być Rodrigo De Paul oraz Arturo Vidal.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Maciejus_ManUtd | 17.12.2019 13:48

Maticia bierzcie :) A do Nas Dejan zamiast Sancho który swoim zachowaniem możliwe, że zrazil Ole.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy