REKLAMA
REKLAMA

Gasperini: Nie przestaliśmy wierzyć w awans

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  12.12.2019 09:27
Gasperini: Nie przestaliśmy wierzyć w awans

Gian Piero Gasperini  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Atalanta BC w swoim debiutanckim sezonie w Lidze Mistrzów wywalczyła awans do 1/8 finału tych rozgrywek. Po zakończeniu wygranego przez włoską ekipę 3:0 starcia z Szachtarem Donieck szkoleniowiec teamu z Lombardii nie krył radości z tego powodu, przekonując, że nawet przez chwile nie wątpił, że jego drużyna może awansować.

- W pierwszej połowie grało nam się bardzo trudno. Co prawda mieliśmy sytuacje strzeleckie, ale nie potrafiliśmy zamienić ich na gole - mówił Gian Piero Gasperini na pomeczowej konferencji prasowej cytowanej przez Football Italia.

- Swoje okazje wypracował też nasz rywali, bo to ekipa z dużą jakością i wielkimi możliwościami. Na szczęście wszystko jednak ułożyło się po naszej myśli - kontynuował opiekun La Dea.

- Jestem bardzo zadowolony z postawy zespołu. Wiedziałem, że w ostatnich 30 minutach rywalizacji, jeśli będziemy grać cały czas swoją piłkę, to wywalczymy awans. Od naszego pierwszego meczu w Lidze Mistrzów poprawiliśmy się na każdej płaszczyźnie - zaznaczył Gasperini.

Odnotujmy, że Atalanta jest pierwszą drużyną od sezonu 2002/2003, której udało się wyjść z grupy w Lidze Mistrzów po poniesieniu trzech porażek w pierwszych trzech meczach fazy grupowej.Ostatecznie przedstawiciel włoskiej ekstraklasy wywalczył promocję do kolejnej rundy z dorobkiem siedmiu punktów.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco