Espanyol na remis z Betisem

dodał: Kejar  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  15.12.2019 17:54

La Liga

Piłkarze wracają na boiska!
Gracze Espanyolu zremisowali z Betisem 2:2. Katalończycy jeszcze w tej ligowej kampanii nie wygrali meczu u siebie.

Co działo się w tym spotkaniu? Goście szybko wyszli na prowadzenie. Już w czwartej minucie bramkę zdobył Iglesias, który wykorzystał podanie od Moreno.

Gospodarze doprowadzili do wyrównania kwadrans potem. Jak do tego doszło? Darder popisał się solową akcją, a potem pewnym uderzeniem pokonał bramkarza klubu z Sewilli.

Do przerwy piłkarze z Katalonii już prowadzili. W 41. minucie zakotłowało się w polu karnym rywali. Zamieszanie zdołał wykorzystać Bernardo i Espanyol zdobył drugiego gola.

Rywale nie rezygnowali jednak z dążenia do poprawy rezultatu. W 68. minucie przyjezdni mieli rzut rożny. Ostatecznie do piłki dopadł Bartra, który strzałem głową zdobył bramkę na 2:2.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i oba kluby zdobyły po jednym punkcie.

Espanyol - Betis 2:2 (2:1)

0:1 Iglesias 4'
1:1 Darder 19'
2:1 Bernardo 41'
2:2 Bartra 68'