Wygrane Torino i Brescii, tylko remis Cagliari

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: SerieA.pl  |  08.12.2019 17:03

Mario Balotelli  |  fot. Getty Images

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Torino i Brescia Calcio zapisały na swoje konto komplet punktów w niedzielnych spotkaniach 15. kolejki Serie A. Remisem zakończyła się konfrontacja Sassuolo z Cagliari.

Torino wykorzystując fatalną formę Fiorentiny w ostatnich tygodniach przerwało słabą serię przed własną publicznością. Niedzielny mecz na Stadio Olimpico zakończył się wygraną gospodarzy 2:1. Dla gości z Florencji to czwarta kolejna ligowa porażka.

Fatalną serię przerwała Brescia Calcio, która na wyjeździe skromnie 1:0 pokonała Spal Ferrara i kosztem swojego rywala opuściła ostatnie miejsce w tabeli. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Mario Balotelli.

Podziałem punktów zadowolić muszą się piłkarze Sassuolo i Cagliari. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Z takiego rezultatu zdecydowanie bardziej zadowoleni mogą być goście, którzy odrobili straty ze stanu 0:2.

Torino FC – AC Fiorentina 2:1 (1:0)