Remis w Lecce

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: SerieA.pl  |  08.12.2019 14:25

Serie A  |  Serie A

Gracze Lecce zremisowali u siebie z Genoą 2:2. Goście prowadzili już 2:0, ale nie zdołali utrzymać korzystnego dla siebie wyniku.

Jak wyglądało to spotkanie? Goście rozpoczęli naprawdę od mocnego uderzenia. Do przerwy prowadzili bowiem z beniaminkiem dwoma trafieniami. Najpierw, w 31. minucie, na listę strzelców wpisał się Pandev, który wykorzystał błąd bramkarza rywali i sprytnym uderzeniem go przelobował.

W doliczonym czasie gry do tej części z rzutu karnego nie pomylił się natomiast Criscito. Było już 2:0 dla klubu z Genui.

Po przerwie gospodarze wzięli się za odrabianie strat. W 60. minucie bramkę kontaktował zdobył Falco, który popisał się naprawdę pięknym uderzeniem. Do wyrównania doprowadził natomiast Tabanelli. Była 70. minuta i końcówka zapowiadała się naprawdę znakomicie.

Warto dodać, iż w 69. minucie drugi żółty kartonik zobaczył Agudelo. Kilka minut potem jego los podzielił Pandev i od tego momentu goście grali w dziewięciu.

Do ostatniego gwizdka sędziego nie padły już jednak żadne bramki i mecz zakończył się remisem 2:2.

Lecce - Genoa 2:2 (0:2)

0:1 Pandev 31'
0:2 Criscito 45+5' (k.)