REKLAMA
REKLAMA

Pioli: Milan zdominował Parmę

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  02.12.2019 09:43
Pioli: Milan zdominował Parmę

Stefano Pioli  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Po trzech meczach ligowych bez zwycięstwa AC Milan przełamał się w niedzielne popołudnie, pokonując w delegacji Parmę Calcio. Po zakończeniu meczu radości z tego powodu nie ukrywał trener Rossonerich.

- W trakcie spotkanie mieliśmy ponad 25 strzałów na bramkę, co jasno obrazuje, jaki był nasz cel na grę i jak ważny to był dla nas mecz. Zdaję sobie sprawę, że każde spotkanie jest warte trzy punkty, ale niektóre mogą znaczyć więcej - mówił Stefano Pioli w rozmowie ze Sky Sport Italia.

- Notowaliśmy ostatnio w swoim wykonaniu niezłe spotkanie, ale brakowało nam zwycięstwa. Dzisiaj udało nam się zdominować rywala, oddając mnóstwo strzałów. Wykazywaliśmy na boisku nie tylko ogromną determinację, ale także inteligencję, co sprawia, że zasłużyliśmy na zwycięstwo - zaznaczył opiekun mediolańczyków.

- Musimy pozostać jednak realistami. Wiemy, że jeden mecz, nie naprawi wszystkiego. Mamy jeszcze wiele rzeczy do poprawienia swojej gry. Musimy wywalczyć jak najwięcej punktów przed przerwą świąteczną, ponieważ Milan musimy być na wyższej pozycji w tabeli, niż jest obecnie - skwitował Pioli.

Rossoneri plasują się aktualnie na 11. pozycji w ligowej klasyfikacji, legitymując się dorobkiem 17 punktów na koncie. Za tydzień rywalem Milanu będzie Bologna FC. Mediolańczycy swój mecz zagrają na wyjeździe.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

MrGhost | 02.12.2019 10:10

Piolissimo , czyli specjalista od efektu nowej miotły. Oby działał jak najdłużej,ale prawda jest taka,że na dłuższą metę nie potrafi w głowach swoich piłkarzy zasiać ciągłości , patrz interseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy