REKLAMA
REKLAMA

Montella: Nie potrafiliśmy tylko zdobyć bramki

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  01.12.2019 22:43
Montella: Nie potrafiliśmy tylko zdobyć bramki

Serie A

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
ACF Fiorentina przegrała u siebie z US Lecce 0:1 w sobotnim meczu Serie A. Vincenzo Montella, trener drużyny z Florencji, żałował, że jego podopieczni nie wykorzystali żadnej ze stworzonych sytuacji.

- Gratulacje dla Lecce. Każde zwycięstwo beniaminka na wyjeździe zasługuje na uznanie - powiedział Montella w rozmowie z DAZN.

- Oddaliśmy 19 strzałów na bramkę w porównaniu do sześciu uderzeń rywali. Cały czas stwarzaliśmy sytuacje, nieustannie atakowaliśmy, ale nie potrafiliśmy trafić do siatki rywali - dodał.

- Po utracie gola nasza gra była trochę szalona i to był w mojej ocenie jedyny problem. Mając na uwadze naszą grę oczekiwaliśmy zwycięstwa. Zawodnicy dali z siebie wszystko, jestem z nich dumny i mogą chodzić z wysoko podniesionym czołem - stwierdził.

Fiorentina po trzeciej porażce z rzędu zajmuje 11. miejsce w tabeli. W następnej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Torino FC.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

Rafalski687 | 02.12.2019 06:50

Fiorentina pod wodzą Monte to istny kabaret. Ten pan nienadaje się do trenerki na poziomie serie A. Skład jakim dysponuje spokojnie może celować w miejsca w pierwszej 6tce.

kubaFR | 02.12.2019 09:08

Potencjał jest ale wyników nie ma. Temu panu chyba trzeba podziękować, mimo zasług dla Violiseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy