REKLAMA
REKLAMA

Chiellini: Myślę, że wrócę do gry w lutym lub marcu

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Tuttomercatoweb  |  19.11.2019 11:34
Chiellini: Myślę, że wrócę do gry w lutym lub marcu

Giorgio Chiellini  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Giorgio Chiellini udzielił ostatnio ciekawe wywiadu serwisowi TuttoMercatoWeb. Doświadczony włoski obrońca dł do zrozumienia, że może wrócić do gry po kontuzji na przełomie lutego i marca przyszłego roku. Ponadto zawodnik poprosił o to, aby kibice uzbroili się w cierpliwość do Juve prowadzonego przez Maurizio Sarriego.

- Myślę, że wrócę na boisko między lutym a marcem - rzekł Chiellini w wywiadzie dla popularnej włoskiej strony internetowej.

- Niestety przede mną jeszcze długa droga do powrotu do gry. Spędzam kilka dni za granicą, przechodząc rehabilitację. Wszystko zmierza w dobrym kierunku, ale potrzebna jest cierpliwość - kontynuował Włoch.

- Juventus i reprezentacja Włoch radzą sobie beze mnie bardzo dobrze, ale mam nadzieję, że gdy wrócę na wiosnę, to będę pomocny, dając z siebie wszystko na boisku - przekonywał piłkarz.

Latem w Juve doszło do roszady na stanowisku szkoleniowca Włoch Sarri zastąpił swojego rodaka w osobie Massimiliano Allegriego. w tej kwestii Chiellini też się wypowiedział.

- Wiadomo, że po kilku latach pracy z Allegrim niezależnie od tego, jaki trener dołączyłby do Juventusu, byłoby inaczej. W każdym razie nasze wyniki są takie, jakie być powinny - mówił włoski obrońca.

- Musimy mieć cierpliwość do filozofii piłkarskiej naszego trenera. Najważniejsze jest zdobywanie punktów, a moi koledzy z drużyny je zdobywają, więc oby tak było nadal - skwitował Chiellini.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco