REKLAMA
REKLAMA

Jorginho: W reprezentacji Włoch jest trochę Brazylii

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Rai Sport  |  19.11.2019 08:42
Jorginho: W reprezentacji Włoch jest trochę Brazylii

Jorginho  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Jorginho przedstawił ciekawe spostrzeżenie po spotkaniu Włochy - Armenia, sugerując ekipa Roberto Manciniego w pewnym stopniu może przypominać reprezentację Brazylii. Przypomnijmy, że Squadra Azzurra w poniedziałkowy wieczór wygrała swój mecz 9:1.

- Być może w obecnej reprezentacji Włoch jest trochę Brazylii. Lubimy atakować. Dobrze czujemy się w takim sposobie gry, mając jednak szacunek do każdego z rywali, z którym gram - mówił pomocnik Chelsea w rozmowie z Rai Sport.

- Cały czas chcemy cieszyć się grą, sprawiając też sporo satysfakcji naszych kibicom, którzy przybywają na trybuny, aby nas oglądać - kontynuował Jorginho.

- Przygotowujmy się już do najważniejszych spotkań, które czekają nas w przyszłym roku. Pracujemy nad ulepszaniem swoich słabszych stron i umocnieniem tych elementów gry, które wychodzą nam nieźle. Myślę, że razem może osiągnąć wielkie rzeczy - przekonywał zawodnik.

- Dla nas wszystkich ważne jest, aby zdobywać doświadczenie. Mamy młody skład, więc siłą rzeczy jeszcze dużo musimy się nauczyć. Musimy w kolejnych meczach prezentować podobną grę, a co ważne wyciągać wnioski z rzeczy, które nam nie wychodziły - rzekł Jorginho.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

morasbart | 19.11.2019 08:56

Twoje nazwisko:)seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy