REKLAMA
REKLAMA

Szczęsny blisko nowej umowy

dodał: maaarcin  |  źródło: Football Italia  |  15.11.2019 16:53
Szczęsny blisko nowej umowy

Wojciech Szczęsny  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
Wojciech Szczęsny jest bliski podpisana nowego kontraktu z Juventusem – informuje ekspert Sky Sport Italia Gianluca Di Marzio. Nowa umowa ma obowiązywać do 2024 roku.

Obecna umowa bramkarza reprezentacji Polski ze Starą Damą obowiązuje do czerwca 2021 roku.

Szczęsny do Juventusu trafił w 2017 roku za 14 milionów euro z Arsenalu. Od tamtej pory rozegrał w zespole z Turynu 74 spotkania.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

funjuve | 15.11.2019 17:17

Wojtuś jest dobry, ale moim zdaniem to on nie czuje się za pewnie jako "jedynka" Juventusu. On wie, że swoją przydatność dla zespołu musi ciągle udowadniać. A co będzie jeżeli przyjdzie słabszy moment jego kariery w Juve? Pewnie wymienią go bez żadnych wątpliwości na lepszy model. Wojtuś ma ten problem, że teraz każdy bramkarz w Juve będzie porównywany i postrzegany przez pryzmat legendy: Gigiego Buffona, a dorównać komuś takiemu...? Uuu, nie będzie łatwo.

nanana-is-one | 15.11.2019 22:58

@funjuve
Wojtek rozwinął się strasznie w Juve. Jest na pewno w światowej czołówce. Wojtek miewał gorsze występy jak poczuł się za pewnie, dlatego Gigi, który jest w świetnej obecnie formie, jest jego zminnikiem. Pomimo pewnej postawy Buffona w meczach w których grał, to Szczęsny jest niekwestinowaną jedynką. Nowa umowa jest tego konsekwencją. Poza tym pokaż mi kogoś w zasięgu za rozsądne pieniądze lepszego od Polaka.

xxBANGxx | 15.11.2019 23:43

Zgadzam się z przedmówcą. Wojtek rozgrywa kolejny dobry sezon w barwach Juve i zasłużył swoją postawą na nowy kontrakt. A do Buffona nie ma sensu go porównywać, bo Gigi to Mount Everest na tej pozycji, czyli TOP3 w historii.

Forza Juve!

funjuve | 17.11.2019 03:02

Panowie, ale ja jestem całym sercem za Wojtkiem. Ja tylko napisałem w tym sensie, że po "erze Buffona" w Juve każdy bramkarz może mieć ciężko, bo będzie porównywany przez wielu do legendy (nie przeze mnie, ja nie porównuję), a dorównać takiej legendzie (Gigiemu) będzie bardzo ciężko.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy