LE: Kolejny remis St. Etienne

Liga Europejska
Liga Europejska Na zdjęciu: Liga Europejska

AS Saint-Etienne pozostaje bez zwycięstwa w fazie grupowej Ligi Europy, ale nadal ma szanse na wyjście z grupy. W czwartkowy wieczór francuska jedenastka tylko zremisowała na wyjeździe z Oleksandriją.

Zieloni w czwartym już meczu fazy grupowej prowadzili nawet 2:0. W 24. minucie prowadzenie dla nich uzyskał Chazri, który wykorzystał rzut karny. W 72. minucie drugiego gola zdobył Camara, wykorzystując podanie Bouangi.

W ostatnich dziesięciu minutach goście stracili jednak dwa gole. Najpierw do bramki St. Etienne trafił Bezborodko, a w doliczonym czasie gry do wyrównania doprowadził Zaderaka.

Po tym spotkaniu St. Etienne zajmuje trzecie miejsce w tabeli, mając na swoim koncie trzy punkty. Do drugiego Wolfsburga traci jednak zaledwie dwa oczka.

FK Oleksandrija – AS Saint-Etienne 2:2 (0:1)

0:1 Chazri 24′
0:2 Camara 72′
1:2 Bezborodko 84′
2:2 Zaderaka 90+1′