REKLAMA
REKLAMA

Conte: Musimy być skupieni na sobie

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sport Italia  |  03.11.2019 09:40
Conte: Musimy być skupieni na sobie

Antonio Conte  |  fot. Abaca / Hepta / SPORTPICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Inter Mediolan pokonał w sobotę w delegacji rzutem na taśmę Bolognę FC. Tymczasem po zakończeniu spotkania swoich podopiecznych za wole walki chwalił szkoleniowiec Nerazzurrich.

- Zespół zareagował znakomicie. Sposób, w jaki straciliśmy gola, gdy w sumie samobójcze trafienie zaliczył Stefan De Vrij, mógł nas przybić. Stało się jednak inaczej - mówił Antonio Conte w rozmowie przed kamerą Sky Sport Italia.

- Moi piłkarze wykazali się wielką wewnętrzną siłą woli. To dobry znak. Łatwo wszystko oceniać, gdy wszystko jest ok. Dla mnie jednak ważniejsze jest to, jak zespół reaguje, gdy ma trudności, a mimo wszystko potrafi zwyciężyć. Ten mecz to dla mnie dobry prognostyk na przyszłość - zaznaczył były selekcjoner reprezentacji Włoch.

- Musimy być skupieni na sobie i swojej grze. Nie możemy myśleć o tym, co robią inni. Musimy pracować nad doskonaleniem swojej gry - zaznaczył opiekun Interu.

- Na konferencji prasowej mówiłem, że musimy być wiarygodni w tym, co robimy. Gdy schodzimy z boiska, chce żeby piłkarze mieli koszulki przesiąknięte potem. Tak jest właśnie - powiedział Conte.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy