REKLAMA
REKLAMA

Matka Ronaldo: Mój syn zasłużył na Złotą Piłkę

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  02.11.2019 11:16
Matka Ronaldo: Mój syn zasłużył na Złotą Piłkę

Cristiano Ronaldo  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Sensacyjnej wypowiedzi w rozmowie z portugalskim dziennikiem A Bola udzieliła matka Cristiano Ronaldo, przekonując, że jej syn padł ofiarą piłkarskiej mafii. Dolores Aveiro dała jasno do zrozumienia wszystkim, że gdyby Ronaldo był Anglikiem, czy Hiszpanem, to ciemne strony futbolu by go nie dotknęły.

- W piłce nożnej jest mafia. Jeśli spojrzysz na to, co się stało, widzimy, że jest to dzieło mafii. Gdyby mój syn był Anglikiem lub Hiszpanem, nie zrobiliby tego, co zrobili, ale jest Portugalczykiem i niestety takie rzeczy się zdarzają - mówiła matka zawodnika Juventusu FC.

Aveiro wypowiedziała się również na temat szans jej syna na kolejną Złotą Piłkę. Jak na razie Ronaldo ma ich na koncie pięć.

- Nie wiem, czy mój syn wygra, ale jestem pewna, że zasłużył na nią. Biorąc pod uwagę, jak prezentował się przez ostatni rok, nie mam wątpliwości, że Złota Piłka powinna trafić w jego ręce - powiedziała Portugalka.

W tym sezonie Ronaldo wystąpił łącznie w 11 spotkaniach, notując w nich sześć trafień, licząc wszystkie rozgrywki.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 9 komentarzy

MateuszDabrowsk | 02.11.2019 12:48

Nie ma to jak wciagac w kampanie swoja rodzinę. O samej wypowiedzi nawet żal wspominać. Tyle lat zdobywał ZP i bylo ok. Teraz juz nie robi takich liczb a oczekiwania sa takie same...dajcie spokój. Za bardzo sie przyzwyczaili ze sa glaskani na kazdym kroku.

Joker | 02.11.2019 13:25

Mamusia zawsze widzi swojego synka w różowych okularach, to normalne :) bo oczywiście merytorycznych przesłanek nie ma, aby stwierdzić iż Ronaldo zasłużył na ZP za ten rok... Ani nie strzelił najwięcej goli, ani nie wygrał najwięcej, ani nie miał jakiegoś ogromnego wpływu na grę i wyniki swojego zespołu, może reprezentacji Portugalii... Ale w klubie był po prostu dobry, nic więcej.

BOYSSAN | 02.11.2019 13:35

To ze Ronaldo jest jednym z kilku najlepszych piłkarzy obecnych czasów to nie znaczy ze ma z automatu mieć złota piłkę co rok.

Ronaldo niech zdobędzie z Juve mistrza , wygra LM i będzie najskuteczniejszym strzelcem tych rozgrywek to ma  b duża szanse na kolejna złota piłkę.  Tyle

tylko_INTER | 02.11.2019 15:18

To on ma matkę? Myślałem że spadł z kosmosu.

Mucha52 | 02.11.2019 15:41

Ciekawe co na to siostra

Mucha52 | 02.11.2019 15:43

Ciekawe co na to siostra,ostatnio kiedy Modrić wygrał w zeszłym roku to szalała na Twitterze ze wielka niesprawiedliwość spotkała brata hehehe

KapitanFCB | 02.11.2019 15:45

Zarówno Ronaldo jak i Modrić nie zasłużyli na złote piłki tylko dostali je przy zielonym stoliku.Ci piłkarze przy sprawiedliwym ocenianiu nie byliby nawet rozważani w top 20.

BOYSSAN | 02.11.2019 17:08

@kapitanfcb

Odstaw to co bierzesz

PLGero | 02.11.2019 17:49

Post prowokujący trollowanie i znowu komentarze, kto jest najlepszy na świecie (czyli zasłużył na ZP). A przecież to wypowiedź rodziny piłkarza jakich są miliony, ale wiadomo, że przy Ronaldo zawsze media wszystko wyłapią, aby rozgłośnić sprawę. Nie ma co komentować przy takim artykule i oceniać wypowiedzi osoby niezwiązanej z piłką, więc proszę nie gorączkujcie się zbytnio :)

ps. KapitanowiFCB już nic nie pomoże, nie próbujcie go ratować :Dseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy