Milan wygrywa ze Spal, grali Polacy

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: SerieA.pl  |  31.10.2019 22:56

Radość piłkarzy AC Milanu  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Pierwsze zwycięstwo pod wodzą Stefano Pioliego odnieśli w czwartek piłkarze Milanu. Przed własną publicznością skromnie 1:0 pokonali Spal Ferrara.

Pierwsza połowa spotkania na San Siro nie była porywającym widowiskiem. Rossoneri nie potrafili znaleźć sposobu na defensywę rywali i obie drużyny na przerwę schodziły przy bezbramkowym remisie.

W drugiej połowie kibice doczekali się tylko jednego gola. W 63. minucie bramkę na wagę wygranej Milanu zdobył Suso, który popisał się świetnym uderzeniem z rzutu wolnego.

Dla Milanu to czwarta wygrana w tym sezonie. Dzięki niej Rossoneri awansowali na dziesiąte miejsce w tabeli.

Pełne 90 minut w tym spotkaniu rozegrało dwóch reprezentantów Polski - Krzysztof Piątek w zespole Milanu oraz  Thiago Cionek w drużynie gości.  W ekipie Spal przez 82 minuty na boisku przebywał również Arkadiusz Reca.

AC Milan – Spal Ferrara 1:0 (0:0)

1:0 Suso 63'

Milan – Duarte, Calhanoglu
Spal – Floccari, Vicari, Cionek, Kurtić

Milan: G. Donnarumma – Duarte, Musacchio (46' Calabria), Romagnoli, Hernandez – Paqueta (88' Bonaventura), Bennacer, Kessie – Castillejo (57' Suso), Piątek, Calhanoglu

Spal: Berisa – Cionek, Vicari, Tomović – Espeto (82' Paloschi), Murgia, Missiroli (71' Valoti), Kurtić, Reca (82' Sala) – Petagna, Floccari.

Komentarze | 17 komentarzy

gk87 | 31.10.2019 22:59

No nie dało się tego oglądać, kiepski

grzwyss | 31.10.2019 23:02

Wygrała drużyna lepsza, remis byłby niesprawiedliwy. Donnarumma ma niesamowicie pewne interwencje.
Moim zdaniem Milan nie zacznie grać wiele lepiej, jeden Paqueta tej drużyny nie udźwignie.

Mucha52 | 31.10.2019 23:05

Ja tam jestem dobrej myśli i założę się ze Milan się utrzyma w Seria A w dzisieszym meczu z bezpośrednim rywalem byli lepsi.

grzwyss | 31.10.2019 23:06

unkas24
Skoro widziałeś walkę w tym meczu to wierzę, że widziałeś i też te kupione mecze.

Pjoter | 31.10.2019 23:06

Magiczny wieczór na San Siro

ynterpies | 31.10.2019 23:23

wieri
wypad z tej strony bo to Ty jesteś bardziej żałosny niż gra Milanu i Juve w tym sezonie. i wyłącz kapsloka ofermo. jest tu jeszcze kilu takich jak Ty ale będę Was obserwował głąby i nieuki.

DMFJtoJestTo | 31.10.2019 23:26

MILAN WIELKI MILAN KIEDY WRÓCISZ DO EUROPY DO ŻYJEMY TYCH CZASÓW ???

xxBANGxx | 01.11.2019 05:47

unkas24
o to król analfabetyzmu, prawdziwy MVP
co za błyskotliwość, co za elokwencja!

Rafalski687 | 01.11.2019 07:04

To jest przejaw totalnego braku inteligencji. Najeżdżanie na inne drużyny i oskarżnie o kupowanie męczy to okazanie braku jakichkolwiek argumentów.Czas się pogodzić że w Italii najsilniejszą drużyną jest Juventus i właśnie dołączył do niego Inter. Słabe wyniki Milanu to wina w głównej mierze nieudolności zarządu. Pamiętam doskonale jak Juve dołowało i zajmowało miejsca poza top4, Inter po wygraniu triplety i odejściu JM też wpadł w dołek. Milan po odejściu Silvio Berlusconiego tkwi w dołku po dziś dzień i jak tam się nie zmieni podejście to środek tabeli będzie ich naturalnym miejscem. Inter przed tym sezonem zaczał powielać pewne wzorce których Juventus trzyma się od lat i dobrze na tym wychodzi plus zatrudnienie osób które kiedyś postawiły Juve na nogi to ruch na którym skorzysta cała liga. Na koniec tylko przypomnę że Juventus jak i Inter w czasie swoich gorszych dnie nie pozwalały sobie na transfery i wydawanie kwot jakie Milan wydał w ciągu 2 ostatnich mercato. Czekam na powrót starych rządów w Serie A Juventus, Inter, Milan bo szkoda patrzeć jak jedna z potęg jest narazie historią pogrążona w takim maraźmie.

Zebry | 01.11.2019 08:06

Rafalski, ale zaślepionym tego nie przemówił.  Milan to marka z nazwy a obecnie przeciętniak ligowy. Ich mecze to jest dramat do oglądania. Ale niech żywi nie tracą nadzieji. Kibicom pozostaje czekać na lepsze dni.

aaaa i jeszcze jedno Rossonero1980:

Do pola karnego jeszcze trzeba dojść żeby dostać owy karny jak napisałeś :D Wy wczoraj mieliście problem żeby zagrozić wielkiemu zespołowi zwanemu Spal :D

dreamer1897 | 01.11.2019 11:09

Nie rozumiem pisania komentarzy, że Milan się nie utrzyma w lidze. Mają kadrę wystarczającą na minimum 10 lokatę, a wyniki 1-0 są tak samo wartościowe jak 2-1 co się zdarza wielu ekipom w tym sezonie. Ile meczów kończyło się zwycięstwem po przebłysku jednego piłkarza? Oczywistym jest, że częste zmiany trenera nie ułatwiają pracy drużynie, ale może nowy stadion będzie impulsem do gruntownej zmiany w zespole?

NonRare | 01.11.2019 15:48

unkas24

No tak, lepiej nie wydawać kasy i martwić się o spadek, masz podejście jak właściciele Milanu

NonRare | 01.11.2019 15:55

Co do meczu mecz nuda, no ale w tym sezonie były nudne mecze Juventusu, Interu, Napoli, liczą się 3pkt. I każdy swojego klubu wtedy broni. Jestem fanem Interu i w ciemno bym brał wygrane mecze po 1:0