Wysoki triumf Atalanty, remisy w Ferrarze i Turynie

dodał: Kejar  |  źródło: SerieA.pl  |  27.10.2019 16:55

Arkadiusz Milik  |  fot. Grzegorz Wajda

Freebet 60zł bez depozytu z kodem GOAL
Gracze Napoli zremisowali na wyjeździe ze SPAL 1:1 (gol Milika). W innym meczu tej kolejki wysoko wygrali zawodnicy Atalanty. Po jednym punkcie zdobyli zaś piłkarze Torino i Cagliari.

W Bergamo, już do przerwy, zobaczyliśmy cztery gole. Wszystko lepiej rozpoczęło się dla gości, którzy prowadzili po bramce Okaki. Potem jednak strzelali wyłącznie piłkarze gospodarzy. Dwukrotnie trafił Ilicić, a raz Muriel (z karnego). Dodatkowo w 32. minucie czerwoną kartką został ukarany Opoku (za dwie żółte) i od tego momentu przyjezdni musieli sobie radzić w dziesięciu.

W drugiej połowie Atalanta zdobyła kolejne cztery trafienia. Dwukrotnie trafił Muriel, a po jednej bramce dorzucili Pasalić i Traore. Finalnie piłkarze z Bergamo wygrali zatem aż 7:1. Warto dodać, że Teodorczyk spędził całe spotkanie na ławce rezerwowej gości.

Co działo się w Ferrarze? Na pierwszego gola w tej potyczce czekaliśmy do dziewiątej minuty. Wtedy to bramkę zdobył Milik, który celnie przymierzył z dystansu (lewą nogą). Gospodarze doprowadzili do wyrównania kilka minut potem, a trafienie zanotował Kurtić. Po zmianie stron wynik tego meczu nie uległ zmianie.

Zarówno Milik, jak i Zieliński rozegrali całe spotkanie dla gości. W szeregach gospodarzy nie zabrakło natomiast Recy. Cionek wszedł na plac gry w 54. minucie. Salamon nie podniósł się natomiast z ławki rezerwowych.

Jak wyglądała zaś potyczka w Turynie? Na pierwszego gola czekaliśmy do 40. minuty. Wówczas na listę strzelców wpisał się Nandez. W drugiej połowie wyrównał Zaza, który ustalił rezultat tej potyczki na 1:1. Warto dodać, że Walukiewicz spędził całe spotkanie na ławce rezerwowej przyjezdnych.