REKLAMA
REKLAMA

Mertens: Myślę o rekordzie Maradony

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  09.10.2019 12:12
Mertens: Myślę o rekordzie Maradony

Dries Mertens  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Dries Mertens potwierdził, że chciałby pozostać w Napoli na dłużej. Jego obecna umowa z klubem wygasa wraz z końcem obecnego sezonu.

- Nigdy nie czułem się tak świeżo. Mam 32 lata, ale czuję się lepiej niż niektórzy 25-26-latkowie. Może dlatego, że nie mam dzieci. Gram najlepszą piłkę w mojej karierze i zamierzam grać dobrze przez długi czas – powiedział Mertens.

Mertens jest również bliski wyrównania rekordy Diego Maradony, który dla Napoli zdobył 115 bramek. Reprezentant Belgii ma na swoim koncie tylko jedno trafienie mniej. - Oczywiście myślę o rekordzie Maradony. Wszyscy o tym mówią! Jestem bardzo dumny z tego, że zbliżyłem się do takiego legendy jak Diego. Spotkałem go dwa razy, ale byliśmy w Neapolu i wiesz, jak to jest, wszyscy chcieli mieć zdjęcie lub autograf – kontynuował.

- Mogę tylko powiedzieć, że chcę zostać w Napoli, ale teraz nie mogę powiedzieć nic więcej. Jestem Belgiem, ale czuję się jak Włoch. Słońce, mała kawa, makaron... Jeżeli opuszczę Neapol, wszystko to stracę. Na pewno nie widzę siebie grającego w innym włoskim klubie. Czułbym się dziwnie, bo w Napoli czuję się jak u siebie w domu – mówił Mertens.

- Nie widzę też siebie grającego w klubie z Chin czy Kataru. Jak powiedziałem, mam nadzieję, że będę grał jak najdłużej w Europie na najwyższym poziomie – dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Co_Ty_Gadasz | 09.10.2019 13:37

jeszcze ze 4 sezony na wysokiej skuteczności i może 200 bramek pęknie

FCHollywood | 09.10.2019 17:19

Nie dobije 4seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
14.08 17:22