REKLAMA
REKLAMA

Maldini: Nie wszystko jest stracone

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  30.09.2019 09:28
Maldini: Nie wszystko jest stracone

Paolo Maldini  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
- Jakość naszej gry nie jest zadowalająca – powiedział dyrektor Milanu Paolo Maldini. Rossoneri w niedzielę doznali czwartej porażki w szóstym ligowym meczu w tym sezonie, przegrywając 1:3 z Fiorentiną.

- Wybraliśmy trenera, będziemy go bronić, dobrze jest dać mu trochę czasu. Wiedzieliśmy, że napotkamy pewne problemy, choć oczywiście nie spodziewaliśmy się przegrać z czterech z pierwszych sześciu spotkań. Również jakość prezentowanej przez nas gry nie jest zadowalająca – powiedział Maldini.

- W tej chwili może to wyglądać jak tunel bez światła, ale jak powiedział nasz trener, wyjście z niego wymaga ciężkiej pracy. Wiedzieliśmy, że polegając na młodym zespole, czekając na to, aby trener naprawdę stał się postacią lidera, może istnieć ryzyko, że presja dotrze do nich – kontynuował.

- Oczywiście jest to wina zawodników, klubu, trenera, wszystkich. W ubiegłym sezonie zakończyliśmy jeden punkt za miejscami premiowanymi grą w Lidze Mistrzów i zawsze mieliśmy wsparcie. Uważam, że kibice mieli rację dzisiejszego wieczoru protestując. Odpowiedzialność musi być jednak dzielona wokół, w przeciwnym razie staje się zbyt dużym obciążeniem – kontynuował.

- Jesteśmy dopiero po sześciu kolejkach, nie wszystko jest stracone. W piłce nożnej sytuacje mogą się szybko zmienić. Niepokojące jest jednak to, że widzieliśmy taki spadek dyspozycji w porównaniu do czwartkowego meczu w Turynie – dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Roby | 30.09.2019 13:35

Przestań sie blaznic,zrobiles nlad sprowadzajac go,wiec teraz miej jaja go zwolnic jak najszybciejseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy