REKLAMA
REKLAMA

Lindelof z nowym kontraktem z Man Utd

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  18.09.2019 19:01
Lindelof z nowym kontraktem z Man Utd

 |  fot. Nike

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Manchester United przedłużył kontrakt z Victorem Lindelofem. Nowa umowa środkowego obrońcy będzie obowiązywała do 30 czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia jej o kolejny sezon - poinformował klub z Old Trafford w oficjalnym komunikacie.

- Od kiedy przyszedłem do United, czuję się tutaj jak w domu. Niesamowicie rozwinąłem się jako zawodnik i człowiek przez ostatnie dwa lata. Jestem za to i za wszelkie wsparcie klubu bardzo wdzięczny - powiedział Lindelof po parafowaniu kontraktu.

- Uwielbiam grać w piłkę. Moim celem jest teraz to, abym pomógł drużynie zdobywać trofea. Chcę się odwdzięczyć kibicom za ich wsparcie. Wiem, że wszyscy w klubie mają taką samą wizję. Każdy da z siebie wszystko, aby Manchester United wrócił na należne mu miejsce - podkreślił.

Szwed trafił do "Czerwonych Diabłów" w 2017 roku. 25-latek rozegrał dla nich do tej pory 74 mecze. Na swoim koncie ma także 31 występów w reprezentacji Szwecji.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

SOPEL888 | 18.09.2019 20:17

Smiech na sali,powinien grac w Charltonie albo w Stoke.

Mr_Devil | 19.09.2019 13:17

Bez entuzjazmu. Cały czas liczymy na więcej.. Smalling też miewał świetne momenty, po których przychodziły spektakularne wpadki. Mam nadzieję, że się mylę, ale Lindelof wygląda mi na taki sam przypadek ;-] Powodzenia.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy