REKLAMA
REKLAMA

Rebić: Jestem doskonale przygotowany

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  13.09.2019 17:05
Rebić: Jestem doskonale przygotowany

Ante Rebić  |  fot.Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Nowy nabytek Milanu Ante Rebić z niecierpliwością czeka na występy dla nowego zespołu. Chorwat zapewnia, że jest doskonale przygotowani i jest do dyspozycji trenera Marco Giampaolo.

- Czuję się bardzo dobrze i jestem przygotowany. Grałem dla reprezentacji, a także dla Eintrachtu. Czuję się gotowy, ale wszystko zależy od trenera – powiedział Rebić.

- Mam bojowy charakter, dlatego tutaj jestem. To duże wyzwanie, spodziewam się rywalizacji i chcę stać się lepszym zawodnikiem. Dzięki pobytowi w Niemczech mocno się rozwinąłem i czuję się doskonale przygotowany do gry tutaj – kontynuował.

- Pomogli mi trenerzy, których miałem w Eintrachcie. Czuję się dojrzalszy w porównaniu z poprzednią sytuacją (występy w Fiorentinie – przyp. red.), ponieważ wtedy byłem jeszcze zbyt młody – mówił reprezentacji Chorwacji.

- Jestem przyzwyczajony do gry w ustawieniu 4—3-3, ale w ciągu ostatnich kilku lat musiałem grać jako drugi napastnik. Wszystko zależy od trenera i wybranego przez niego ustawienia. Nie myślę o swojej pierwszej bramce, ale kiedy ją zdobędę, to na pewno nie dam się zbytnio ponieść, bo to nie jest w moim charakterze, aby to zrobić. Będę patrzył w przyszłość – dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy