REKLAMA
REKLAMA

Immobile: Gola dedykuję żonie

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Rai Sport  |  09.09.2019 08:17
Immobile: Gola dedykuję żonie

Ciro Immobile  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Piłkarska reprezentacja Włoch pokonała wczoraj wieczorem 2:1 Finlandię. Tymczasem po zakończeniu spotkania kilka zdań na jego temat wyraził Ciro Immobile, który przełamał się w drużynie narodowej, zdobywając pierwszą bramkę dla teamu z Półwyspu Apenińskiego.

Napastnik Lazio Rzym wykorzystał podanie od Federico Chesy, notując swojego pierwszego gola w reprezentacji od 5 września 2017 roku.

- Faktem jest, że bardzo ciążyło na mnie to, że nie potrafiłem zdobyć bramki w tej koszulce. Dużo już mówiono na ten temat, chociaż ja starałem się zachować spokój, będąc pewnym, że w końcu zła karta się odwróci - mówił Immobile przed kamerą Rai Sport.

- Ludzie zawsze chcieli wywołać różnego rodzaju kontrowersje z moim udziałem, szukając jakiegoś mojego konfliktu z trenerem, co naturalnie nie miało miejsca. Jestem świadomy, że w klubie też pod koniec poprzedniego sezonu się zablokowałem, więc to nie jest tak, że samemu mogę wypracować różnicę w reprezentacji - kontynuował zawodnik.

- Gola chciałbym zadedykować swojej żonie, która właśnie urodziła dziecko, swojej rodzinie, a także wszystkim tym, którzy mnie wspierali - skwitował Immobile.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
28.09 23:18
28.09 18:53