REKLAMA
REKLAMA

Cutrone: Milan woli obcokrajowców

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: La Gazzetta dello Sport  |  21.08.2019 11:29
Cutrone: Milan woli obcokrajowców

Patrick Cutrone  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
W trakcie trwającego okna transferowego Patrick Cutrone zamienił AC Milan na Wolverhampton Wanderers. Nie jest tajemnicą, że zawodnik niechętnie opuszczał klub ze stolicy Lombardii. Ostatnio włoski napastnik zabrał głos w tej kwestii.

Cutrone dołączył do ekipy z Premier League za 22 miliony euro. Aktualnie zawodnik przygotowuje się do potyczki w ramach Ligi Europy, gdzie rywalem Wilków będzie Torino FC.

- Moje pierwsze wrażenia z pobytu w klubie są bardzo dobre - mówił piłkarz w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.

- Zostałem bardzo dobrze przyjęty i już się osiedliłem. Nie chciałem mieszkać w hotelu, więc znalazłem dom, w którym mój najlepszy przyjaciel dotrzymuje mi towarzystwa - dodał zawodnik.

Cutrone zabrał też głos na temat najbliższego przeciwnika Wolverhampton w europejskich pucharach. - Na pewno będzie ciężko w boju z turyńczykami. To dobra ekipa, która jest moim zdaniem bardzo podobna do naszej. Wyróżniają ją fanatyczni kibice, charakter, duma i poczucie przynależności - wymieniał piłkarz.

Włoski zawodnik w szeregach Rossonerich został zastąpiony Rafaelem Leao. Na ten temat Cutrone też wypowiedział kilka słów.

- To zawsze ta sama historia: cudzoziemcy są przed bardziej preferowani od nas. Dla nas dwudziestokilkulatków jest to trudne, ale w każdym razie chciałbym coś podkreślić: zawsze będę wdzięczny Milanowi za to, co mi dał - skwitował piłkarz.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 7 komentarzy

RedDevil2005 | 21.08.2019 12:10

Taaak masz rację. Milan na pewno pogardzilby takim piłkarzem jak Chiesa. Pewnie zamienili y tam z marszu Donnarumme i Romagnolego na obcokrajowców. Gość był po prostu słaby i jeszcze do tego płaczek. Jakie ten gość ma argumenty na swoje słowa? Ile strzelił bramek w serie a w tamtym sezonie? 2-3? Jak dziecko z zabawkami. Mam 20 lat i macie dać mi się bawić na boisku gugugu

Co_Ty_Gadasz | 21.08.2019 12:55

nic więcej nie trzeba pisać, jedno zdanie wystarczy
Milan woli obcokrajowców, więc zamiast zostać w SA idę sobie do Anglii
czy on nie widzi, że sam się zaorał?

marcoperez | 21.08.2019 17:47

Taka prawda, obecny Milan to żenujący klub. Przecież to nie Internazionale.
Milan się zatracił, już nie wie w którą stronę podążać. Rozwiązać klub, ewentualnie zdegradować do Serie D jak Parmę, niech zaczynają od nowa.

Calcio99 | 21.08.2019 19:07

Rozwiązać to powinni Twoje konto dożywotnio, tak żeby takich pierdół nie trzeba było czytać.

marcoperez | 21.08.2019 20:37

Tak byś mógł mnie nazwać gdybym miał w nicku Rossonero

hehe | 21.08.2019 21:22

Jakże fajnie jest czasem tu zajrzeć, poczytać ale nie wdawać się w dyskusje wiadomo z jakimi typami:)
a co do tematu to np w Jagiellonii jest bodajże 17 obcokrajowców, w Cracovii chyba 13... no ale to już inne czasy, milionerzy nie będą patrzeć na narodowość mają się zgadzać liczby, dla nich nawet zwierzęta mogłyby biegać po boisku i grać:)

MikeMike | 22.08.2019 03:49

@hehe
I dlatego w dobie milionerow w pilce serdecznie dopinguję Athletic Bilbao, ktorzy jak nikt inny na swiecie holduja zasadom cenniejszym, niz pieniadz:)seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy