El. LE: Cztery gole Wilków

Liga Europejska
Liga Europejska Na zdjęciu: Liga Europejska

Wolverhampton Wanderers po raz drugi efektownie 4:0 pokonał Piunik Erewań i awansował do czwartej rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy, w której przyjdzie mu się zmierzyć z Torino.

Wszystkie cztery gole w rewanżowym spotkaniu padły w drugiej połowie. Wynik meczu w 54. minucie otworzył Pedro Neto, który uderzeniem z kilku metrów wykorzystał dogranie Cutrone.

Cztery minuty później na 2:0 podwyższył Gibbs-White, który także wykorzystał płaskie dośrodkowanie, tym razem z lewej strony boiska. W 64. minucie było już 3:0, a tym razem na listę w podobnej sytuacji wpisał się Ruben Vinagre.

Wynik spotkania w 87. minucie na 4:0 efektownym uderzeniem ustalił Diogo Jota.

Wolverhampton Wanderers – Piunik Erewań 4:0 (0:0)