REKLAMA
REKLAMA

Chiesa zdecydowany na transfer do Juve

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  20.07.2019 12:05
Chiesa zdecydowany na transfer do Juve

Federico Chiesa  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Jeśli wierzyć doniesieniom włoskich mediów już od miesiąca Federico Chiesa ma porozumienie z Juventusem FC w sprawie warunków indywidualnych. Zawodnik i klub z Piemontu podobno czekają już tylko na zgodę od właściciela Violi Rocco Commisso na transfer.

Syn legendy ekipy z Toskanii w osobie Enrico Chiesy już od ponad roku przymierzany jest do Juve.

CalcioMercato.com donosi natomiast, że w ostatnich dniach ery Della Valle w Fiorentinie ustalono umowę piłkarza z Juventusem, dzięki której piłkarz zwiąże się z turyńczykami pięcioletni kontraktem, inkasując rocznie pięć milionów euro.

Nowy właściciel Fiorentiny co prawda zobowiązał się, że nie sprzeda Chiesy Jr. Ten jednak bardzo chce zmienić kub.

Przypomnijmy, że tego lata szeregi ekipy z Florencji wzmocni tylko Aleksa Terzic i Pietro Terracciano. Bardzo możliwe, że sprzedaż reprezentanta Włoch sprawi, że ruch transferowy w Fiorentinie będzie większy.

Klub z Toskanii oczekuje za swojego piłkarza 60-70 milionów euro. Chociaż zarówno władze klubu, jak i trener Vincenzo Montella woleliby, aby Chiesa Jr został w Fiorentinie.

Dziennikarze CalcioMercato.co dostrzeli też, że na profilu instagramowym zawodnika od 2 kwietnia nie pojawiły się żadne zdjęcia piłkarza w barwach Violi, a tylko te z reprezentacji Włoch lub osobiste.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 6 komentarzy

xxBANGxx | 20.07.2019 13:01

Drogi redaktorze, to nie jest Chiesa Jr ponieważ nazywa się Federico Chiesa, a jeśli jego ojciec na imię ma Enrico, to chyba staje się oczywiste, że nie dodajemy "Jr" na końcu nazwiska. Takie zabiegi stosuje się tylko wtedy, kiedy syn ma imię po ojcu. Innymi słowy, nie ma takiego piłkarza jak Chiesa Jr. Wystarczyło pomyśleć przed dodaniem tego "newsa", a nie tworzyć nowych juniorów, których nie ma.

FanSerie_A | 20.07.2019 13:30

Szkoda tam iść bo Federico Bernardeschi miał perspektywy na kogoś więcej niż rezerwowy a skończył jak skończył.

J_user | 20.07.2019 14:04

Szkoda tam iść? Można zadowolić się przeciętnością jak Berardi, albo wziąć sprawy w swoje ręce, pójść po więcej i wystrzelić w kosmos jak Kean czy Pogba. Bernardeschi może jeszcze być kluczowy u Sarriego. A jeśli nie uda się to jemu lub Chiesie, to przecież do bezpiecznej przeciętności zawsze zdążą wrócić.

Mlecz19 | 21.07.2019 02:35

Jeśli dalej to będzie szło w ta stronę to juve stanie się tak jak bayern nieosiągalny dla konkurencji na długie lata, jeśli już się tak nie stało

Fan_Tulipan | 21.07.2019 07:33

Nich idzie. Nie ma w nim nic nadzwyczajnego.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy