REKLAMA
REKLAMA

W poniedziałek spotkanie na szczycie w Interze

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  20.07.2019 10:26
W poniedziałek spotkanie na szczycie w Interze

Antonio Conte  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Włoska prasa z La Gazzetta dello Sport na czele podaje, że w piątek ma dojść do spotkania trenera Interu Mediolan Antonio Conte z właścicielem klubu. Tematem rozmów ma być omówienie planów letniego okna transferowego.

Były selekcjoner reprezentacji Włoch nie ukrywa, że jest rozczarowany tym, że zawodnicy, których chciał mieć w zespole, jeszcze nie dołączyli do drużyny. Conte odniósł się do tego wczoraj.

- Nie ma sensu zaprzeczać, że mamy trudności - mówił opiekun Nerazzurrich.

- Pojawiają się duże kłopoty związane z pozyskaniem nowych zawodników i rozstaniem z kilkoma piłkarza - kontynuował Conte.

- Mamy wiele opóźnień w różnych sprawach. W każdym razie musimy działać. Mieliśmy bardzo dobrze opracowany plan związany z tym, kto ma do nas dołączyć, a kto ma odejść, ale nie wszystko się układa tak, jak chcemy - zaznaczył Włoch.

- Plan jest taki, aby przyspieszyć niektóre działania, chociaż zdajemy sobie sprawę, że będzie to trudne. Mamy jeszcze dużo pracy przed sobą - mówił trener Interu.

La Gazzetta dello Sport donosi, że w Nanjing odbędzie się w poniedziałek spotkanie, w którym wezmą udział: Conte, Steven Zhang, dyrektor generalny Beppe Marotta i dyrektor sportowy Piero Ausilio.

Wymieniona czwórka ma dyskutować na temat rynku transferowego, w tym oczekiwanej sprzedaży Radji Nainggolana i Mauro Icardiego, a także ewentualnego pozyskania Romelu Lukaku. Po spotkaniu ma mieć miejsce kolacja z właścicielem Jindong Zhangiem.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 9 komentarzy

zawszeprzedwami | 20.07.2019 10:58

Poprzednie wyjście z Marotta do knajpy za 100 euro z dycha wkieszeni skończyło się jak skończyło
Perukarz nie wyciągnął wniosków i znowu dał się zaprosić Marottcie do knajpy tym razem z 5 w kieszeni
Nasze dwa kukulcze jaja w miszczowskiej drużynie

superpat | 20.07.2019 12:21

Oby na tym spotkaniu rozwiązali ten nędzny klubik

Nerazzurri_86 | 20.07.2019 12:35

@superpat masz na misli milan? Z tym to bym sie zgodzic. Po derbach Mediolanu znowu bedziesz plakal i sie nie wypowiada paranoiku ze slabym prowo.

J_user | 20.07.2019 13:52

Szybko, pół roku szybciej niż przewidywałem. Przyzwyczajony do innej organizacji i kultury pracy Conte przeżywa pierwszy szok - trafił do miejsca, w którym zazwyczaj "pojawiają się duże kłopoty", normalne jest "wiele opóźnień w różnych sprawach" i są różne plany, ale "nie wszystko się układa". Teraz albo sam to ogarnie i weźmie wszystkich za mordy, albo klub go szybko utopi w tej bylejakości.

FanSerie_A | 20.07.2019 17:58

J_user

Gadasz takie bzdury jakby Conte nadal w juventusie pracował. Weź się obudź bo minęło kilka lat.

J_user | 20.07.2019 19:11

No błyskotliwa riposta, umysł niczym brzytwa. A rzeczywistość jest jaka jest.

madzersky | 20.07.2019 20:43

Nawet pisząc z telefonu, czy pisząc szybko - starajcie się pisać poprawnie nazwy klubów zarówno tych Waszych jak i innych czy też konkurencyjnych.

superpat | 20.07.2019 23:02

Nerrazurri_86 wyluzuj, pamiętaj, że to Milan jest oryginałem a Inter podróbka ;) tylko po jednym meczu w życiu płakałam był to rok 2005, obyś takiego meczu nigdy nie zaznał hahaseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy