ICC: Man Utd lepszy od Interu

Ole Gunnar Solskjaer

Gracze Manchesteru wygrali z Interem 1:0 w ramach ICC. Bramkę dla triumfatorów zdobył Greenwood.

Jak wyglądało to spotkanie? Piłkarze MU mogli objąć prowadzenie w 25. minucie, lecz swojej sytuacji nie wykorzystał Martial zatrzymany przez dobrze interweniującego Handanovicia.

W 28. minucie zawodnicy angielskiego klubu mieli rzut wolny. Do piłki podszedł Rashford. Najpierw Anglik trafił w mur, a potem skutecznie interweniował golkiper rywali.

Kilka minut potem Lindelof zagrał do Jamesa, lecz młody zawodnik Czerwonych Diabłów nie wykazał się odpowiednią precyzją.

Kilka minut po zmianie stron okazję na zmianę wyniku miał Matić. Zawodnik Manchesteru główkował jednak tylko w słupek.

W 71. minucie uderzał Young. Po raz kolejny swoimi umiejętnościami wykazał się bramkarz klubu z Mediolanu.

Na pierwszego gola w tym spotkaniu czekaliśmy do 76. minuty. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Greenwood.

Kilka minut później ten sam zawodnik MU mógł podwyższyć, ale tym razem zabrakło mu nieco precyzji. Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie.

Manchester – Inter 1:0 (0:0)

1:0 Greenwood 76′