REKLAMA
REKLAMA

Legalni bukmacherzy: STS z samoobsługowymi terminalami do zawierania zakładów

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Informacja prasowa  |  12.07.2019 17:15
Legalni bukmacherzy: STS z samoobsługowymi terminalami do zawierania zakładów

Lokal premium STS w Szczecinie  |  fot. Materiał prasowy

Liga niemiecka wróciła do gry!
STS, największy bukmacher w Polsce, uruchomił właśnie samoobsługowe terminale do zawierania zakładów w wybranych lokalach na terenie całej Polski. W pierwszej fazie pracę rozpoczęło 30 urządzeń SSBT (Self-Service Betting Terminal). Spółka planuje dalszą rozbudowę sieci terminali samoobsługowych. Kanał retail – odpowiadający obecnie za ok. 20% przychodów STS – notuje nominalny wzrost wartości z roku na rok nieprzerwanie od 8 lat.

- Nasza sieć lokali stacjonarnych liczy już ponad 440 placówek. Nieustannie inwestujemy w jej rozwój, mimo trudnego otoczenia rynkowego legalnej części sektora bukmacherskiego - mówił Mateusz Juroszek, prezes  STS zakłady bukmacherskie.

- Teraz rozpoczynamy wdrażanie nowoczesnych oraz innowacyjnych samoobsługowych terminali do zawierania zakładów. Nowe urządzenia wpisują się w trend digitalizacji, który zauważalny jest również w naszym kanale retail - dodał.

STS w maju br. poinformował o uruchomieniu pierwszego stacjonarnego lokalu premium. Flagowa placówka zlokalizowana jest w śródmieściu Szczecina przy Al. Niepodległości. Spółka planuje uruchomienie szeregu lokali o wysokim standardzie w centrach największych miast w Polsce. W 2018 roku na zlecenie bukmachera przeprowadzono badanie satysfakcji klientów w lokalach STS w całym kraju. Badania wykazały, że 97% klientów wysoko i bardzo wysoko oceniło poziom obsługi klienta. Zweryfikowano również zadowolenie użytkowników ze standardu i wyposażenia placówek STS. Aż 93% ankietowanych oceniło je bardzo wysoko lub wysoko.

STS po zdominowaniu polskiego sektora zakładów wzajemnych rozpoczął w lutym 2019 roku działalność na rynkach europejskich. Spółka po latach intensywnego rozwoju zagospodarowała blisko połowę rodzimej branży. Oferta bukmachera dostępna jest w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Gibraltarze, Malcie i Łotwie. STS jest pierwszym polskim bukmacherem, który rozpoczął działalność zagraniczną. W planach jest dalsza ekspansja międzynarodowa.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco