REKLAMA
REKLAMA

Media: Alderweireld nie zasili Romy, Mancini tak

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Gianluca Di Marzio  |  12.07.2019 07:24
Media: Alderweireld nie zasili Romy, Mancini tak

Serie A

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Toby Alderweireld ostatecznie nie zasili szeregów AS Romy, natomiast bliski przeprowadzki do teamu z Wiecznego Miasta jest Gianluca Mancini, podaje znany włoski dziennikarz sportowy Gianluca Di Marzio. Stołeczny klub wcześniej wstrzymał się w sprawie pozyskania piłkarza Atalanty BC, aby skupić swoją uwagę na zakontraktowaniu Belga

Alderweireld ma w swojej umowie wpisaną klauzulę odstępnego, wynoszącą 25 milionów funtów. Niemniej suma ta musi zostać uregulowana w całości najpóźniej do sierpnia. Ponadto sam zawodnik ma duże oczekiwania finansowe, których Roma nie była w stanie spełnić, więc finalizacja transferu nie doszła do skutku.

W związku z powyższym rzymianie zamierzają zakończyć temat pozyskania Manciniego, który miałby trafić do stołecznego klubu na zasadzie wypożyczenia z opcją obowiązkowego transferu definitywnego. Suma transakcji miałaby oscylować w granicach 20 milionów euro plus premie.

23-latek zagrał w ostatnim sezonie w 30 meczów ligowych, w których zaliczył pięć trafień i jedną asystę. Mancini ma też na swoim koncie dwa występy w reprezentacji Włoch.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Juventini_1987 | 12.07.2019 13:55

Bardzo dobry ruch ze strony Romy. Mancini zapowiada się na świetnego obrońcę.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy