REKLAMA
REKLAMA

Piątek będzie grał w Milanie z numerem dziewięć

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  10.07.2019 09:12
Piątek będzie grał w Milanie z numerem dziewięć

Krzysztof Piątek  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Krzysztof Piątek w nowym sezonie w barwach AC Milanu będzie grał z numerem dziewięć na koszulce. Zawodnik ujawnił tę informację na swoim koncie na Instagramie, czytamy na łamach Football Italia.

Przypomnijmy, że reprezentant Polski od momentu gry trafił do ekipy z miasta mody, to grał z "19" na plecach, co było następstwem decyzji władz Rossonerich. Swego czasu ówczesny dyrektor sportowy Milanu w osobie Leonardo przekonywał, że polski napastnik musi zapracować na to, aby grać z "9".

Od 2012 roku, gdy szeregi mediolańskiej ekipy pożegnał Filippo Inzaghi to z aktualnym numerem Piątka grali między innymi Fernando Torres, Mattia Destro, czy Gonzalo Higuain.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

Tzyklon | 10.07.2019 10:04

Lanmedio, akurat twoje wpisy w większości kwalifikują się do kasowania. A ty sam do zbanowania

Kokodzambo | 10.07.2019 10:48

Spore wyróżnienie i ciężar. Powodzenia.

@Lanmedio niestety, ale tak tutaj jest. Trzeba się upomnieć o to, aby ktoś podziękował za wytknięcie ewidentnego błędu w newsie. Oczywiście sama strona jest zacofana o kilkanaście lat, więc nie ma tutaj łatwej metody na kontakt z redakcją, żadnego przycisku "zgłoś błąd".

xxBANGxx | 10.07.2019 12:49

Zasłużył na ten numer, bo to napastnik w starym stylu, a piłka go po prostu szuka. W nowym sezonie powinien te 20 goli w lidze zdobyć więc jego wartość znowu pójdzie w górę. Jeśli popatrzymy na to gdzie był roku temu (Cracovia), a gdzie jest teraz to zrobił niesamowity skok jakościowy. Ma szansę na to, aby zostać czołową "9" w Europie, szacunek!

hehe | 10.07.2019 14:41

Niech tylko Milan zrobi taki przeskok jak zrobił Piątek i będzie dobrze. Za długo trwa ten wielki powrót Milanu a więc kiedy jak nie teraz jak właśnie Krzysiek dostał "9" ?:)

hablador | 10.07.2019 18:57

"Od redakcji"? To redakcja istnieje? Mam nadzieje, że będziecie rześko eliminować typowych troli.

Co do Piątka. Taki numer sporo waży na plecach, ale wierzę, że Piątek go udźwignie. Gorzej z kreowaniem sytuacji niż w zeszłym sezonie, nie powinno być. Mam nadzieje, że przybycie nowego trenera oznacza kolejne 20 goli w sezonie, no i oczywiście plecy pokazane Cristiano.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
11.07 23:37