REKLAMA
REKLAMA

The Times: Rashford wkrótce z nową umową

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sunday Times  |  18.06.2019 08:56
The Times: Rashford wkrótce z nową umową

Marcus Rashford  |  fot. Vladimir Pesnya / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
The Times donosi na swoich łamach, że lada moment do publicznej wiadomości powinna trafić informacja, że nowym kontraktem z Manchesterem United związał się Marcus Rashford. Reprezentant Anglii ma umowę z Czerwonymi Diabłami ważną tylko do końca czerwca przyszłego roku.

Co prawda w kontrakcie zawodnika jest zapisana możliwość uruchomienia wariantu, który sprawiłby, że Rashford przedłużyłby swój obecny kontrakt o rok. Niemniej decyzji przedstawiciela Premier League są zainteresowani parafowaniem z zawodnikiem długoterminowej umowy.

Warto zaznaczyć, że w ostatnim czasie zainteresowanie 21-latkiem wyrażały takie kluby jak FC Barcelona, czy Juventus FC. Rashford jednak jest chętny na to, aby kontynuować swoją piłkarską karierę w ekipie z Old Trafford. Odnotujmy, że zawodnik w szeregach Man Utd jest od momentu, gdy skończył sześć lat.

Biorąc pod uwagę fakt, że ekipę z Old Trafford może pożegnać latem Paul Pogba, to pewnego rodzaju odetchnięciem z ulgą będzie nowa umowa Rashforda z Man Utd. Dodajmy, że zawodnik zaliczył jak na razie w szeregach Czerwonych Diabłów łącznie 170 meczów, notując w nich 45 trafień.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

The_Normal_One | 18.06.2019 11:28

Ciekawe, czy dostanie tyle ile chciał...

Mlecz19 | 18.06.2019 12:27

Postraszyli Barcelona i już murzynek będzie zarabiał krocie a to taki wellbeck czyli nic, to jest dość ciekawe w uk to segregowanie rasowe na kolory i paszporty, byłby powiedzmy z Kamerunu i zarabiałby 1/4 a jakby robił wokół siebie zamieszanie transferowe usunęliby go jak karalucha, a tak paszport z uk czyni cuda

ash69 | 18.06.2019 22:03

@Mlecz
weź poluzuj sobie czapeczkę, bo ci za bardzo mózg ściska. Ciasno tam musi być, skoro takie "myśli" produkuje.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy