REKLAMA
REKLAMA

Media: Manolas na pięć lat w Napoli

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  16.06.2019 10:27
Media: Manolas na pięć lat w Napoli

Kostas Manolas  |  fot. Razvan Pasarica / Sport Pictures

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
La Gazzetta dello Sport sugeruje, że w ciągu najbliższego tygodnia powinien zostać sfinalizowany temat transferu Kostasa Manolasa z AS Romy do SSC Napoli. Klub z  Kampanii ma zapłacić za piłkarz 36 milionów euro, oferując mu pięcioletnią umowę.

Według doniesień Nicolo Schiry z popularnego włoskiego dziennika sportowego Manolas ma zarabiać w Napoli rocznie cztery miliony euro. Wkrótce ma dojść do spotkania agenta zawodnika z władzami Azzurrich ws. finalizacji transakcji.

Znany włoski dziennikarz sportowy dodaje, że Napoli ma zamknąć temat przeprowadzki reprezentanta Grecji, wykładając na transakcję gotówkę. Tym samym nie mam tematu przenosin Amadou Diawary do ekipy z Wiecznego Miasta w zamian.

Warto odnotować, że ewentualny transfer Manolas do teamu z południa Włoch można traktować w kategorii niespodzianki, biorąc pod uwagę fakt, że wcześniej zainteresowanie piłkarzem wyrażały takie kluby jak: Arsenal FC, Man Utd, czy Juventus FC.

Grecki obrońca trafił do Romy w 2014 roku z Olympiakosu, kosztując 15 milionów euro. W koszulce Giallorissich zawodnik zaliczył 206 meczów.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 6 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

Fan_Tulipan | 16.06.2019 10:43

Gdyby do transferu doszło faktycznie (a nawet źródła bliskie Romie podają, że sprawa jest bliska finalizacji) to byłaby to mimo wszystko sensacja.
Czołowy, ograny, doświadczony środkowy obrońca pozyskany z mimo wszystko silnej włoskiej drużyny. Para Koulibaly - Manolas robiłaby wrażenie.
Jestem ciekaw rozwoju sytuacji i mam nadzieję na oficjalne ogłoszenie transakcji za kilka dni.

dostojnyfarmata | 16.06.2019 10:46

Jeśli Napoli uprzedzi Anglików i Juve to będzie to pewna niespodzianka. Ale ciekaw jestem czy w takim wypadku mialby stworzyć parę stoperow z K2 czy go zastąpić w Neapolu

subiektywny | 16.06.2019 11:54

Bardzo wartościowe wzmocnienie Neapolu. Czapki z głów. To nie ulega wątpliwości ale mnie w tym wszystkim nasuwa się jedno pytanie "Dokąd zmierzasz Romo??". Ja rozumiem, że maja kilku fajnych, młodych grajków ale sorki prowadząc tego rodzaju politykę o LM mogą zapomnieć... Nie ma juz De Rossiego, za chwilę Dżeko zostanie klepnięty przez Inter i można się śmiać ale taki napastnik dla Nerazzurri będzie super wartościowy (jak kiedyś choćby J.R. Cruz).

xxBANGxx | 16.06.2019 13:55

Manolas to czołowy obrońca w lidze. Będzie wzmocnieniem dla każdej drużyny.

bumboc | 16.06.2019 15:34

Ojoj to byla by najmocniejsza para stoperow w lidze

adini | 16.06.2019 18:29

@subiektywny
Odpowiedź jest taka, że Roma zmierza donikąd. W tym klubie nie ma żadnej sensownej prowadzenia i budowania drużyny.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
27.09 19:56