REKLAMA
REKLAMA

Pastore: Nie widzę powodu, aby zmieniać klub

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  16.06.2019 09:36
Pastore: Nie widzę powodu, aby zmieniać klub

Serie A

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Javier Pastore w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów stwierdził jasno, że w jego wykonaniu ostatni sezon nie był najlepszy. Argentyńczyk nie widzi jednak powodu, dlaczego miałby zmieniać klub. Zawodnik przekonuje, że ma jeszcze coś do udowodnienia w stołecznej ekipie.

- To był trochę dziwny rok - wyznał Pastore w rozmowie na łamach argentyńskiej strony Mundodad Lavoz.

- Przyjechałem do Rzymu, aby regularnie grać i być niezbędnym dla zespołu, ale z różnych powodów tak się nie stało - kontynuował zawodnik.

- Ważne jest to, że aktualnie jestem w dobrej dyspozycji, co potwierdziłem pod koniec kampanii, zdobywając kilka bramek. Jestem szczęśliwy i najważniejsze, że zakończył się etap, w którym miałem mnóstwo urazów mięśniowych - zaznaczył Argentyńczyk.

- Do nowego sezonu przystąpię, mając więcej celów do zrealizowania. Chce zaliczyć lepszą kampanię, niż ta, która za mną - zaznaczył piłkarz.

- Mam kontrakt ważny jeszcze przez kilka lat, więc nie widzę powodu, by odejść. Ponieważ ostatni sezon nie był tak dobry, chciałbym mieć świetną kampanię i naprawdę pokazać, co mogę być przydatny. Chcę, żeby fani Roma wiedzieli, na co mnie tak naprawdę stać - skwitował Pastore.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco