REKLAMA
REKLAMA

Bakayoko: Moje relacje z Gattuso były skomplikowane

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  13.06.2019 13:46
Bakayoko: Moje relacje z Gattuso były skomplikowane

Gennaro Gattuso  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Krytycznych słów w kierunku swojego byłego szefa w osobie Gennaro Gattuso nie krył Tiemoue Bakayoko, który tylko do końca czerwca jest wypożyczony z Chelsea FC do AC Milanu. Zawodnik udzielił interesującego wywiadu na łamach L'Equipe.

Jeszcze kilka miesięcy temu wszystko wskazywało na to, że Bakayoko na stałe przeniesie się do ekipy z Lombardii. Niemniej po tym, jak piłkarz spóźnił się na jeden z treningów Rossonerich sytuacja zmieniła się o 180 stopni.

- Przeżyłem trudne chwile, szczególnie na początku - mówił 24-latek w rozmowie opublikowanej na łamach popularnego francuskiego dziennika.

- Trudno jest mi żegnać się z Milanem, ale takie jest życie. Nie będę ukrywał, że moje relacje z trenerem Gattuso były skomplikowane. Nie rozumiemy się nawzajem. Szczerze, to nie chce rozmawiać na jego temat - dodał Bakayoko.

- Naprawdę trudno czyta mi się w prasie pewne rzeczy na swój temat, szczególnie że nie są one prawdą - kontynuował.

- Aktualnie mam jeszcze przez trzy lata ważną umowę z Chelsea. Pozostanie w tym klubie, wydaje się dla mnie najlepszą opcją, ale zobaczymy, co przyszłość pokaże. Nie zamykam się na żadne propozycje - rzekł piłkarz.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco