El. ME: Niemcy z kompletem

Joachim Loew

Gracze kadry Białorusi przegrali u siebie z Niemcami 0:2. Bramki zdobyli Sane i Reus.

Jak wyglądał ten mecz? Piłkarze gości mogli objąć prowadzenie już w dziewiątej minucie, lecz swojej sytuacji nie wykorzystał Gnabry.

Kilka minut potem było już 1:0 dla przyjezdnych. Wtedy to pewnym uderzeniem popisał się Sane.

W 30. minucie na uderzenie zdecydował się Naumov, ale Neuer był na posterunku.

Kilka minut przed przerwą oglądaliśmy jeszcze strzał Kimmicha, który okazał się jednak nieznacznie niecelny.

W 47. minucie na uderzenie zdecydował się Sane, ale zostało ono w porę zablokowane. Kilka minut później spudłował Klostermann.

W 62. minucie Ginter zagrał do Reusa, a ten wpakował piłkę do siatki gospodarzy – 2:0 dla Niemców.

W 84. minucie Sane trafił w słupek. Finalnie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i goście wygrali dwoma trafieniami.

Niemcy po dwóch meczach eliminacyjnych mają sześć punktów. Kadra Białorusi jak na razie przegrała wszystkie trzy potyczki.

Białoruś – Niemcy 0:2 (0:1)