REKLAMA
REKLAMA

Chelsea zmieniła zdanie ws. Sarriego?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  05.06.2019 09:44
Chelsea zmieniła zdanie ws. Sarriego?

Maurizio Sarri  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Według najnowszych informacji włoskich mediów w sprawie przyszłości Maurizio Sarriego władze Chelsea FC zmieniły zdanie w kontekście odszkodowania, które miałby jednak Juventus FC zapłacić, chcąc zatrudnić doświadczonego szkoleniowca. 60-latek aktualnie przebywa na Półwyspie Apenińskim.

Wczoraj wieczorem agent Sarriego w osobie Faliego Ramadaniego został zauważony w Mediolanie, gdzie prowadził negocjacje ws. swojego klienta z przedstawicielami The Blues.

Sky Sport Italia donosi, że jeszcze sześć tygodni temu władze Chelsea zobowiązały się, że pozwolą odejść byłemu opiekunowi SSC Napoli. Tym samym mistrz Włoch przy zatrudnianiu Sarriego nie musiałby regulować opłaty odszkodowania. Wygląda jednak na to, że londyńczycy zmienili zdanie w tej sprawie.

Agent Sarriego stawia na tym, aby Chelsea wywiązała się ze swojej deklaracji, na co wpływ ma mieć fakt, że doświadczony szkoleniowiec nigdy nie sprawiał żadnych kłopotów klubowi z zachodniego Londynu, wygrywając jednocześnie Ligę Europy, a także zapewniając londyńczykom grę w kolejnej edycji Ligi Mistrzów poprzez występy w Premier League.

SportItalia przekonuje jednak, że powyższe sprawy nie powinny mieć większego wpływu na finalizację rozmów na korzyść Bianconerich. Tym samym ogłoszenie nowego trenera Juve powinno mieć miejsce w piątek lub sobotę.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 7 komentarzy

Blastoise | 05.06.2019 10:47

Chelsea jest tak źle zarządzana ze aż dziw bierze ich osiągane wyniki w PL oraz puchar LE czy finale krajowych pucharów,  może to przez fakt że rywale też słabo sobie poczyniają.

mysterkoma | 05.06.2019 12:12

Oby to byly tylko plotki, slabe to jest.

Mlecz19 | 05.06.2019 13:01

Roman przed puczem w Moskwie sprzedawał warzywa na rynku, 99% oligarchów to zwyczajny agresywny plebs który siła i fortelem dorobił się miliardów! Wiec czego chcecie od zarządzania cfc? I tak ktoś tam odp******a taka robotę ze szok !

Rysel | 05.06.2019 15:07

Oddadzą Sarriego żeby zatrudnić jakiegoś leszcza...

Luciferrrroo | 05.06.2019 16:44

Czemu mieli by go puścić za darmo? Lepiej żeby został, a jak bardzo będzie chciał przejść do Juve, to niech Stara Dama płaci.

mr_roba | 05.06.2019 17:28

Jeszcze miesiąc temu Romek się cieszył, że pozbędzie się Sarriego. Ten na przekór temu zdobył podium PL i wygrał LE. Teraz Romek pomyślał, że wyciągnie od Juve 10 baniek odszkodowania.
Trochę to toporne, jakby władze klubu nie oglądamy meczy i wyciągały wnioski wyłącznie na podstawie raportów.

mr_roba | 05.06.2019 17:29

Jeszcze miesiąc temu Romek się cieszył, że pozbędzie się Sarriego. Ten na przekór temu zdobył podium PL i wygrał LE. Teraz Romek pomyślał, że wyciągnie od Juve 10 baniek odszkodowania.
Trochę to toporne, jakby władze klubu nie oglądamy meczy i wyciągały wnioski wyłącznie na podstawie raportów.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy