REKLAMA
REKLAMA

Sky: Mihajlović trafi do Rzymu

dodał: Adam Buciński  |  źródło: Sky Sport Italia  |  30.05.2019 14:55
Sky: Mihajlović trafi do Rzymu

Serie A

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Sky Sport Italia donosi, że Sinisa Mihajlović może opuścić Bolonię i udać się do włoskiej stolicy, aby zostać opiekunem rzymskiego klubu.

Gianluca Di Marzio, znany dziennikarz sportowy, twierdzi, że AS Roma zdecydowała się postawić w przyszyłem sezonie na Serba w roli nowego szkoleniowca. Jego kandydatura ma mieć poparcie m.in. dyrektora sportowego Gianluci Petrachiego, który miał okazję współpracować z nim już wcześniej w Turynie.

50-latek ma za sobą dobry sezon na ławce trenerskiej Bologny, którą udało mu się utrzymać w Serie A. To sprawiło, że jego usługami zainteresowały się znacznie bogatsze i popularniejsze kluby. Według stacji Sky jego nowym pracodawcą będzie właśnie AS Roma.

Przypomnijmy, że Siniša Mihajlović występował w barwach Giallorossich jako piłkarz w latach 1992-1994. Następnie reprezentował Sampdorię, Lazio oraz Inter Mediolan.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

buongiorno | 30.05.2019 15:00

Ale się nam roszady szykują. Praktycznie cała czołówka ligi zmienia trenerów. Sinisa, to dobry trener. Powinien bez problemu z tym co ma w Romie zakwalifikować się do LE

Benek81 | 30.05.2019 17:01

Dobry trener, ale na jeden sezon.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy